יומיים לפני ההכרזה: Meizu Pro 5 נחשף בתמונות חדשות, יגיע עם ממשק Flyme 5

סדרת הפרימיום החדשה מבית יצרנית הסמארטפונים הסינית מייזו, צפויה לראות אור ראשון  ביום רביעי הקרוב, ה-23 בספטמבר , כשסמארטפון ה- Meizu Pro 5 יוכרז במהלך אירוע הכרזה שיתקיים באותו היום. רק אתמול נחשף אב טיפוס פעיל של המכשיר וכעת, דרך דיווח חדש, אנו זוכים לקבל הצצה נוספת אודות המכשיר המתקדם.
על פי תמונה של המכשיר שדלפה דרך הרשת החברתית Weibo, נראה כי סמארטפון ה-Meizu Pro 5 יציע את ממשק Flyme 5 המעודכן מבית מייזו, זאת בניגוד לדיווחים קודמים ואף דברים רשמיים מבכיר בחברה שגרסו כי המכשיר יגיע עם ממשק Flyme בגרסה 4.5, אותה יוכל המשתמש לעדכן לגרסה החדשה באמצעות עדכון OTA. מלבד זאת, מייזו דואגת להזכיר לנו כי תשיק בעוד ימים בודדים את מכשיר הפרימיום המתקדם, כאשר היא מפרסמת מספר טיזרים בדבר המכשיר, אלו מקפידים שלא לחשוף פרטים חדשים אודותיו.

ה-Meizu Pro 5, כשיוכרז, צפוי להציע מסך בגודל 5.7 אינץ' ברזולוציית  Full HD , ערכת שבבים מסוג Exynos 7420 מבית סמסונג, 4GB RAM, מצלמת 21 מגה פיקסל ראשית ו-5 מגה פיקסל משנית ונפח אחסון פנימי שיציע, ככל הנראה, 32 או 64 גיגה בייט. מלבד זאת, אנו מקווים לראות גם הפתעות מעניינות מבית היצרנית הסינית הקטנה, שכן במרבית הקטגוריות משתווה המכשיר ל- Meizu MX5 שהוכרז כבר לפני מספר חודשים.

המשך לכתבה המלאה