צפו בטיזר ל”מסע בין כוכבים: פיקארד”

רשת CBS שחררה טריילר ראשון לאחת מסדרות הספין-אוף הכי מצופות של השנה. לראשונה מאז הסרט “מסע בין כוכבים: נמסיס” מ-2002, פטריק סטיוארט (Patrick Stewart) חוזר ליקום “מסע בין כוכבים” כדי לגלם את אחת מהדמויות האהובות ביותר בהיסטוריה של הטלויזיה, והקפטן האהוב ביותר על רוב צופי הסדרות – ז’אן-לוק פיקארד מ”מסע בין כוכבים: הדור הבא”.
הסדרה תיקרא “ מסע בין כוכבים: פיקארד ” (Star Trek: Picard), ופרטי העלילה של הסדרה לא ידועים. ידוע שהסדרה תעסוק בשלב הבא של חייו של קפטן (עכשיו כבר אדמירל) פיקארד, שפרש מצי הכוכבים מאז אירועי “נמסיס”, שנרמזים גם בטריילר עצמו. כעת הוא חי לו את חייו בשלווה, ביקב המשפחתי, מגדל ענבים ומפיק יין. חיים חלומיים – אך משהו הולך למשוך אותו חזרה אל הצי, ללא ספק. זאת לפחות התחושה שעולה מהטריילר.

תאריך היציאה הראשמי של “מסע בין כוכבים: פיקארד” עוד לא נחשף, אך הפרק הראשון של הסדרה יעלה לשידור עוד השנה . צפויים להיות עשרה פרקים בעונה הראשונה של הסדרה החדשה, ולא ברור עדיין אם זו תהייה מיני סדרה חד פעמית, או שמא נראה עונות נוספות לסדרה בכיכובו של הכוכב הבריטי.
הסדרה תשודר ברשת CBS All Access האמריקאית, ומקביל ברשתות קנדיות מקומיות. שאר העולם יקבל את הפרקים כ-24 שעות לאחר השידור, דרך שירות הצפיה הישירה של אמזון (Amazon), זאת בניגוד ל” מסע בין כוכבים: דיסקאברי “, המופצת דווקא על ידי נטפליקס.

המשך לכתבה המלאה