דיווח: Samsung Galaxy A70S יגיע עם מצלמה ברזולוציית 64 מגה פיקסל

תקופה קצרה במיוחד לאחר הכרזתה של סמסונג על חיישן ה- ISOCELL Bright GW1 המציע רזולוציה של 64 מגה פיקסל, דיווח ראשון המגיע אלינו דרך אתר ETNews וחושף את תוכניותיה של סמסונג לשילוב החיישן בדגם מחודש למכשיר ה- Galaxy A70 . האחרון נמכר ברגעים אלו בארצנו עבור תג מחיר של 1749 שקלים, כך שבמידה והדיווח יתברר כנכון, גם הדגם הבא בסדרה צפוי להביא עמו תג מחיר דומה.
חיישן ה-Bright GW1 משתמש בטכנולוגיית Tetracell לשילוב 4 פיקסלים ל-1, כך שמירב התמונות שתפיקו ממנו יגיעו אליכם ברזולוציה של 16 מגה פיקסל, כשלרוב החברה מאפשרת לנצל את הרזולוציה המקסימלית אותה החיישן מציע רק בכניסה ידנית להגדרות. באמצעות שילוב הפיקסלים המדובר, סמסונג תצליח להכניס יותר אור לתמונה עקב הגדלת הפיקסלים מ-0.8 מיקרו-מטר ללא שימוש ב-Pixel Binning, ל-1.6 מיקרו-מטר לאחר שימוש ב-Pixel Binning.
בהתחשב במידע עליו מסתמך אתר החדשות הסיני, במידה וסמסונג אכן תחליט לקרוא למכשיר Galaxy A70S , היא ממקמת אותו בין הדגם הקיים ל-Galaxy A80 אשר מציע מסך נטול מגרעת ומערך צילום מסתובב. תג המחיר של ה- Galaxy A80 בארץ יעמוד על כ-2250 שקלים, כך שבמידה והמכשיר החדש יגיע לארץ, זה צפוי למצוא את עצמו עם תג מחיר המתיישב בין הזוג הקיים.
פרטים נוספים המהווים חלק מהדיווח אינם ידועים בשלב זה, אך בבחינת מפרטו של ה-Galaxy A70 נוכל לשער כי ה-Galaxy A70S יביא עמו זוג חיישנים נוספים לצד חיישן ה-64 מגה פיקסל, כשמתחת למכסה המנוע תימצא ה- Snapdragon 710 ולצידה יעמדו 6 או 8 גיגה-בייט של זיכרון עבודה. תאריך הכרזתו של ה-Galaxy A70S לא הוזכר, כך שנצטרך להמתין לפרטים נוספים שיגיעו בהמשך.

המשך לכתבה המלאה