צפו בטיזר לעונת הסיום של “כתום זה השחור החדש”

השנה צפויה להסתיים “ כתום זה השחור החדש ” (Orange is the New Black). “כתום” של ג’נג’י כהן (Jenji Kohan), יוצרת “העשב של השכן”, הפכה לאחת מסדרות הדגל של נטפליקס (Netflix). יחד עם “ בית הקלפים ” היא הובילה את חברת הסטרימינג להיות ענקית המדיה הבינלאומית שהיא היום. כעת, לקראת העונה השביעית והאחרונה של הסדרה, נטפליקס שחררה סרטון מחווה מקסים שמזכיר לנו את מה שאהבנו בסדרה.
“כתום זה השחור החדש” היא סדרת קומדיה עם לא מעט רגעים קשים, המתרחשת בכלא נשים במדינת ניו יורק. הפוקוס של הסדרה תמיד היה על הדמויות השונות – מה הביא אותן לכלא, ואילו מערכות יחסים נרקמו ביניהן. בטיזר אנחנו לא רואים רמזים לסיפור, אלא את השחקניות. חלקן בסט, חלקן מתכוננות לצילומים, חלקן רק הגיעו לאולפן, וכולן שרות ביחד את שיר הפתיחה, You’ve Got Time של רג’ינה ספקטור.
בין השחקניות ניתן לראות את קייט מאלגרו (Kate Mulgrew), אוזו אדובה (Uzo Aduba), דאשה פולנקו (Dascha Polanco), לורה פרפון (Laura Prepon), נטשה ליון (Natasha Lyonne), וכמובן כוכבת הסדרה טיילור שילינג (Taylor Schilling). בעודן שרות את שיר הנושא, אנו רואים אותן גם נפרדות מהסט ומהסדרה – כי אחרי העונה הזאת לא יהיו עוד.
העונה השביעית של “כתום זה השחור החדש” תעלה לשירות הצפיה הישירה של נטפליקס ב-26 ביולי הקרוב. בישראל, ככל הנראה, היא תופץ דרך רשתות הכבלים והלוויין המקומיות, כמו שהיה עם עונות חדשות עד עכשיו, ותגיע לנטפליקס רק בעוד כשנה.

המשך לכתבה המלאה