הדלפה: Sony Xperia 20 מופיע בסרטון ותמונות הדמיה חדשות

לאחר שגילינו כיצד ייראה מכשיר הדגל הבא מבית סוני אשר עתיד להיחשף לקהל תחת השם Xperia 2 , כעת מתגלה דגם הביניים Xperia 20 אף הוא בהדלפה המגיעה מטעם המדליף המוכר OnLeaks, אשר פרסם את הסרטון והתמונות בשיתוף עם אתר נוסף. דגם הביניים הבא מבית סוני עשוי להביא עמו שיפורים מתחת למכסה המנוע, אך על פי התמונות הבאות אנחנו מגלים כי מעל המכסה, לא הרבה השתנה.
את חלקו הקדמי של המכשיר כובש מסך בגודל 6 אינץ’ המתפרס עד לחלקו התחתון של המכשיר, שם הוא נעצר על ידי שול דקיק במיוחד אותו הצליחה סוני להשיג באמצעות העברת חיבור התצוגה לחלקו העליון של המכשיר, שם אנחנו מקבלים שול גדול במיוחד. בשול העליון המדובר נוכל למצוא את מצלמת הסלפי, חיישן הקרבה ואפרכסת השמע שהחלה להיעלם מלא מעט מכשירי דגל בשוק.
Sony Xperia 20 (תמונה: pricebaba)
במעבר לגבו של הסמארטפון נוכל להבחין במערך הצילום הכפול אותו ראינו גם ב- Xperia 10 , כשמעליו ממוקם מבזק LED כפול ובשאר הגב ניתן לראות את לוגו החברה ולוגו המותג. את הגב עצמו סוני עתידה לייצר מזכוכית או פלסטיק, זאת לעומת השימוש במתכת אשר נעשה בסדרת ה-Xperia 10. גם כפתור ההדלקה והכיבוי הנפרד נעלם, וכאן סוני החליטה לשלב אותו עם סורק טביעות האצבע שנמצא במסגרת המכשיר.
במסגרת התחתונה של המכשיר נוכל לזהות את מחבר הטעינה מסוג USB Type-C, גריל הרמקולים הבודד (במקום זוג גרילים בדור הקודם), ומיקרופון. בחלקת המפרט ייתכן כי סוני תבחר לשלב מערכת שבבים מסדרה 6 של קוואלקום, אך ניתן לראות מצב בו החברה תבחר ללכת על סדרת ה-7 במטרה להציג שדרוג לעומת הדור הקודם.
תאריך ההכרזה אינו ידוע בשלב זה, אך נוכל לשער כי זה יתקיים בחודש ספטמבר השנה.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום