תמונות הכרזה מודלפות מציגות את עיצובו המלא של ה-OnePlus 7 Pro

לאחר שגילינו את מפרטם המלא של זוג המכשירים עליהם תכריז וואן פלוס במסגרת האירוע שתערוך ב-14 במאי, כעת, כשבועיים לפני חשיפתם, תמונות ההכרזה הרשמיות של המכשיר דולפות לרשת ומציגות את הדגם היקר מהשניים בזוג צבעים. ההדלפה החדשה מהווה את האישור הסופי לכך שה- OnePlus 7 Pro יגיע ללא מגרעת, כאשר גם ההדלפה אותה ראינו לפני כחודשיים והציגה את עיצובו של המכשיר בתמונות הדמיה שהציגו רעיון זהה.
קריאה נוספת: מפרטם המלא של ה-OnePlus 7 וה-OnePlus 7 Pro נחשף בהדלפה חדשה
בתמונות החדשות אנחנו נחשפים אל המכשיר בצבעים כחול (Nebula Blue) ואפור (Mirror Grey), אם כי לטעמנו נראה שבתמונות הללו הצבע האפור נוטה יותר לכיוון השחור הבהיר. לעומתו, הצבע הכחול מספק לנו מעבר מדורג בין גוונים כהים של כחול לגווני תכלת בהירים, כשהאור נשבר על גבי הזכוכית בצורה אנכית. בשונה מהכיתוב אליו התרגלנו בדורות הקודמים, המשפט “ Designed by OnePlus ” הקריב את מקומו למען שם החברה בלבד.
OnePlus 7 Pro (תמונה: Twitter/Ishan Agarwal) OnePlus 7 Pro (תמונה: Twitter/Ishan Agarwal)
מערך הצילום המשולש שבחלקו האחורי של המכשיר מפריד את זוג העדשות העליונות מהעדשה התחתונה ואם וואן פלוס בחרה לבצע הפרדה אסתטית ביניהן, אנחנו תוהים האם העדשה שנוספה הינה עדשה פחות חשובה מהשתיים העליונות. ההדלפות הסובבות את המכשיר מצביעות על כך שמערך הצילום של זה יהיה מורכב מעדשה ראשית רגילה, עדשה רחבה ועדשת זום, כך שישנו סיכוי טוב שההפרדה הינה אסתטית בלבד ולא מצביעה על רמת החשיבות.
גולת הכותרת של הסמארטפון הבא מבית החברה תסתובב בבירור סביב התצוגה שבחזית, כששם אנחנו רואים מסך בגודל 6.7 אינץ’ המגיע ללא מגרעת בשום תצורה, מה שמאפשר חוויית צפייה מקיפה ומלאה יותר לעומת רוב המכשירים בשוק. על מנת להיפטר מהמגרעת, החברה עברה למצלמת סלפי מוטורית הנשלפת מהמסגרת בכל פעם שתפתחו את המצלמה.

המשך לכתבה המלאה