שירות הסטרימינג של DC חושף את תאריך היציאה לסדרה Swamp Thing

שירות הצפיה הישירה של DC מכין אותנו לסדרה הבאה שתשודר בו, שתהייה השלישית במספר. לאחר “ הטיטאנים ” (Titans), שעונתה הראשונה הסתיימה, ו-Doom Patrol, שרצה בימים אלה, הגיע תורו של גיבור-על אפל נוסף. הפעם DC מביאה לנו את “ הדבר מהביצה ” (Swamp Thing), גיבור מטריד במיוחד.
“הדבר מהביצה” התחיל כסיפור אימה קצר בקומיקסים של DC, ובמהרה קיבל סדרת קומיקס משלו, שנהייה גם לחלק מהיקום הרחב של גיבורי DC. למרות מראהו המבחיל, לא מדובר בנבל או באנטי-גיבור – הדבר מהביצה הוא גיבור על חיובי לכל דבר, מהסוג שמציל את האנושות מנבלים ואסונות, לפעמים גם אסונות טבע. בסדרת הקומיקס המקורית של “הדבר מהביצה” השתתפו מספר כותבים שהפכו עם השנים לשמות ענק בקומיקס, ביניהם אלאן מור ומארק מילר, ולמרות שהוא גיבור יחסית נישתי, יש בו לא מעט יוקרה.
הסדרה החדשה תתחיל עם חוקרת שמגיעה לחקור עיירה קטנה בלואיזיאנה, בה נמצא וירוס ביצות קטלני. היא מגלה במהרה שהביצה מסתירה סודות קסומים ומסוכנים אף יותר. “הדבר מהביצה” תשודר על בסיס שבועי בשירות הצפיה הישירה של DC, כמו הסדרות שקדמו לה, ופרק הבכורה יעלה ב-31 במאי הקרוב . שירות הצפיה הישירה של DC לא זמין בארץ, אך סדרתו הראשונה, “הטיטאנים”, הגיעה לנטפליקס (Netflix) עם סיום העונה הראשונה – סביר להניח שגם Doom Patrol ו”הדבר מהביצה” יגיעו אלינו באותה תצורה.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום