דיווח: גרסה מוזלת של קונסולת ה-Switch תגיע בסתיו

דיווח חדש באתר היפני Nikkei גורס כי גרסה מוזלת של הקונסולה הניידת של נינטנדו, ה-Switch, תגיע בסתיו הקרוב. הדיווח לא אושר על ידי נינטנדו. עם זאת, הדיווח מתיישב עם שמועה קודמת אודות שתי גרסאות חדשות של ה-Switch, שהיו אמורות להגיע בקיץ. לפי Nikkei, הגרסה החדשה והמוזלת של ה-Switch מתעכבת עקב קשיים בפיתוח, ולכן במקום בקיץ המכשיר יגיע בסתיו .
הדיווח החדש מתייחס רק לדגם המוזל שנינטנדו מתכננת, כביכול. לפי דיווחים קודמים , נראה כי נינטנדו רוצה להשיק שני דגמים חדשים של ה-Switch: דגם מוזל לשחקנים מזדמנים יותר, ודגם “מתקדם” לשחקנים עם דרישות גבוהות יותר. הדגם המתקדם יהיה קרוב ל- Switch הנוכחית הקיימת בשוק, בעוד שרוכשי הדגם המוזל ייאלצו לוותר על כמה אפשרויות כדי להנות מהמחיר הנמוך. פרטים אלו לא אושרו על ידי נינטנדו, נכון לזמן זה.
לפי הדיווחים הקודמים , הדגם המוזל שנמצא בתכנון צפוי להתאים לילדים. המכשיר יגיע במבנה עמיד יותר, שיהיה חזק מבחינה פיזית, כך שקשה יותר לשבור אותו או לגרום לתקלות במקרה של נפילה. ייתכן והמכשיר יוותר על אפשרויות שנמצאות ב-Switch כיום כמו האפשרות לחבר את המכשיר ל-Dock (כלומר לטלוויזיה). על כן, ייתכן והדגם המוזל שבתכנון יהיה הגרסה הראשון של ה-Switch שתהיה ניידת בלבד.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום