סדרת הטלוויזיה של The Witcher תגיע לנטפליקס לקראת סוף השנה

הציפיות מנטפליקס (Netflix) גבוהות מאי פעם. אחת הסדרות המסקרנות והמדאיגות ביותר של חברת הצפייה הישירה צפויה להיות “הכשפן” (The Witcher) , המבוססת על סדרת הספרים של סופר הפנטזיה הפולני אנדז’ה ספקובסקי (Andrzej Sapkowski). רובכם ודאי מכירים את השם לא מהספרים דווקא, אלא מסדרת משחקי הוידאו המצליחה של CD Projekt Red הפולנית גם היא.
גיבור הספרים והמשחקים, גראלט מריביה, הוא אחד הגיבורים האהובים ביותר על כמות לא מבוטלת של שחקנים שרוצים לראות עוד ועוד סיפורים על הלוחם הלבקן המוזר. הוא חמוש בשתי חרבות לסוגים שונים של אויבים, מצויד בקוד מוסרי מאוד אפרפר, משוחח בנינוחות קרירה עם מכשפות יפהפיות, ומנסה להתרחק כמה שיותר מפוליטיקה – ללא הועיל, כיוון שפוליטיקאים הם הלקוחות הכי טובים של צייד המפלצות המפורסם.
לאחר שנטפליקס הכריזה על הפקה של סדרה בכיכובו של הנרי קאביל (Henry Cavill), הסופרמן התורן, שמענו פרטים מעטים מאוד על הסדרה. כעת מגיע פריט מידע חשוב מאוד – העונה הראשונה של “הכשפן” תגיע אלינו עוד השנה, ברבעון האחרון של 2019 , לפי דבריו של טד סרנדוס, סמנכ”ל התוכן של החברה, במהלך שיחת ועידה שערכה החברה לאחר פרסום תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של השנה.
קריאה נוספת: לנטפליקס יש קרוב ל-150 מיליון מנויים, בוחנת רשימה שבועית לתכנים מובילים
הפרט הזה נאמר כלאחר יד, כאשר סרנדוס נשאל מה מצפה למנויי נטפליקס בהמשך השנה, אבל נאמר גם בביטחון רב – ונראה שסרנדוס סומך מאוד על הכוח של המותג הפולני. פרטים מדויקים יותר לא נחשפו עדיין, אך אם הסדרה תצא בין אוקטובר לדצמבר, נוכל לקוות לראות טיזרים וטריילרים כבר בחודשים הקרובים.
מצד שני, קרה כבר לא פעם שנטפליקס הפתיעה במכוון עם טריילרים וחשיפות תאריכים בהתראה קצרה מאוד, כמו לדוגמה עם שתי העונות של “ המעניש “. לא בלתי אפשרי שחשיפה מאוחרת מאותו הסוג תקרה גם ל”כשפן”, סדרה דומה הן בהייפ והן בקהל היעד שלה.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום