רשמי: סדרת ה-Honor 20 תיחשף ב-21 במאי

תת-המותג Honor מבית וואווי (Huawei) ממשיך לשמור על קצב נאה של הכרזות על סמארטפונים חדשים, ולאחר שכבש כותרות עם ה- Honor View 20 בעל חור המצלמה במסך, מפיצה החברה הזמנות לקראת אירוע הכרזה על סדרת Honor 20, העתידה להגיע עם פיצ’רים מעניינים לא פחות. את ההזמנה החלה החברה להפיץ רק לאחרונה, ובתוכה התבקשנו להכין את המחשבונים.
בהצצה ראשונית על ההזמנה הצבעונית נוכל לראות את הכיתוב במציין בפנינו כי באירוע נפגוש את סדרת Honor 20 , כשמתחתיו נמצא ההאשטאג CaptureWonder# , ובצד שמאל למטה מופיע מיקום האירוע וחידה מתמטית שתגלה לנו מתי זה יתקיים. בהכנסת החידה למחשבון, ניתן לגלות כי פתרונה מפיק את המספרים 521, מה שמסמל את התאריך 21.5 בו יתקיים האירוע.
Honor 20 Event (תמונה: gsmarena)
מדוע Honor התעקשה ליצור את החידה המתמטית רק מהספרות 4? נוכל לשער כמה דברים. בתחילה, ייתכן כי אחד מהמכשירים שיוצגו במסגרת האירוע יגיע עם מערך צילום מרובע כדוגמת ה- Huawei P30 Pro , אך ישנו סיכוי לא קטן כי Honor עומדת להכריז על 4 סמארטפונים חדשים. על פי עברו של המותג, אנחנו סבורים כי האפשרות הראשונה היא זו בעלת הסיכוי הגבוה יותר להתברר כנכונה.
בתמונות עצמן ניתן להבחין במגדל גם בשעות היום וגם בשעות הלילה, אך התמונות המוצגות לא צולמו מהמכשירים שיוצגו באירוע אלא מגיעות להמחשה בלבד. עקב בחירתה של החברה להציג את המגדל גם בלילה, ניתן להסיק כי מצב הלילה של וואווי יבצע הופעה גם במכשירים החדשים, כך שאלו יוכלו להציע תמונות בעלות ראות מעולה גם בתנאי תאורה קשים.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום