ה-Mega Drive Mini של סגה עם 40 משחקים מובנים תגיע בספטמבר

ה-Sega Mega Drive Mini, עליה הכריזה SEGA לפני כמעט שנה , היא קונסולה מיניאטורית חדשה לחובבי הנוסטלגיה. כעת, לאחר דחיה משמעותית בהשקה, החברה חושפת כי הקונסולה תגיע ב-19 בספטמבר, יחד עם סרטון חביב המציג הקונסולה הקטנטנה בטוויטר.

SEEEEGGGGAAAA!
The iconic SEGA Genesis returns September 19, 2019, with our lovingly crafted SEGA Genesis Mini for $79.99!
Simply plug-in and play 40 of the console's legendary titles, 10 of which we're announcing today.
Learn more and pre-order today: https://t.co/zRqELdIXgt pic.twitter.com/bjtlqMEgEU
— SEGA (@SEGA) March 30, 2019

המכשיר יגיע עם 40 משחקים מובנים, ביניהם כמה מהלהיטים הגדולים של המגה-דרייב כמו סוניק, קומיקס-זון, אקו הדולפין, Space Harrier, Altered Beast ואחרים. סגה תכלול את הבקר המפורסם של המגה-דרייב, בגרסת שישה כפתורים – הגרסה המועדפת על השחקנים לפי רוב. המכשיר צפוי לעלות 80 דולרים (או 70 לירות בבריטניה). סגה פתחה כבר את האפשרות להזמין מראש את המכשיר. אלו המשחקים שנחשפו עד כה:

Sonic the Hedgehog
Ecco the Dolphin
Castlevania: Bloodlines
Space Harrier 2
Shining Force
Dr. Robotnik’s Mean Bean Machine
ToeJam & Earl
Comix Zone
Altered Beast
Gunstar Heroes

בכך מצטרפת סגה באופן רשמי לסוני ונינטנדו אשר השיקו קונסולות-רטרו מיניאטוריות משלהן. עם זאת, נראה כי סגה עברה דרך מעט מפותלת יותר בדרך לקונסולה הנוסטלגית – חברת AtGames קיבלה רישיון מ-SEGA להפיק מוצר דומה, אולם יצרה מכשיר לא מוצלח . הפעם, תחת השגה קפדנית של SEGA, הצוות M2 יהיה אחראית על התוכנה, ואילו יוזו קושירו (Yuzo Koshiro) נשכר כדי להלחין את המוזיקה לתפריטים. נראה כי מדובר בשיפור משמעותי על פני האיטרציות הקודמות.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום