משחק חדש של שר הטבעות נמצא בפיתוח – יתמקד בגולום

חברת Daedalic הגרמנית לפיתוח משחקים הודיעה על משחק חדש אותו היא מפתחת תחת השם The Lord of the Rings: Gollum (שר הטבעות: גולום). המשחק מתוכנן לצאת בעוד כשנתיים, ב-2021, למחשב האישי ולקונסולות. לא נמסר אילו קונסולות בדיוק יזכו לקבל את המשחק, היות וייתכן שהמשחק יגיע כבר למכשירי הדור הבא.
המשחק יתבסס על ספרי שר הטבעות. לחברת Daedalic יש רשיון להשתמש בספרים (ולא בסרטים המפורסמים). בספרי שר הטבעות ניתן למצוא עבר עשיר לגולום שהתחיל את דרכו כהוביט רגיל, נשבה בקסמיה של הטבעת, וזה השחיתה את לבו עד שהפך אט אט למפלצת משונה. גולום שמר על הטבעת במשך זמן רב, עד שבילבו בגינס הצליח להעביר אותה לידיו – על כך גולום התמרמר וכעס במשך שנים רבות. הסיפור מהווה קדימון ל”שר הטבעות”.
ראוי לציין כי חברת Daedalic מתמחה במשחקי הרפתקאות דו מימדיים (Point and click) המזכירים את משחקי ה”קווסטים” של שנות ה-90. למשל, החברה אחראית לסדרת משחקי Deponia. על כן סביר להניח כי גם המשחק החדש על גולום יהיה משחק הרפתקה דו מימדי. זו הזדמנות טובה לספר סיפור בעולם שר הטבעות שאינו מתבסס רק על פעולה ואקשן.
היות ולחברה אסור להסתמך על סרטי שר הטבעות עליה לתכנן בעצמה את עיצוב הדמויות, הלוקיישנים והדיאלוגים. “גולום” יהיה המשחק הראשון של “שר הטבעות” שאינו מגיע מ-Warner Bros במשך למעלה מעשור. כעת נותר לראות האם הסטודיו הגרמני יצליח לעורר את הספרים הקלאסיים לחיים עד שנת 2021.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום