הוכרז משחק התפקידים Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

לאחר כמה שבועות של רמיזות, שכללו בין היתר גם אפליקציית היכרויות משונה , חברת Paradox Interactive סוף סוף הכריזה באופן רשמי על Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 – כותר המשך למשחק התפקידים האהוב משנת 2004. ההכרזה התבצעה מעל הבמה ב-GDC, כנס המפתחים המתרחש כעת בסן פרנסיסקו. המשחק מפותח על ידי חברת Hardsuit Labs, ויגיע למחשב האישי, ל-PlayStation 4 ול-Xbox One במרץ 2020 . במהלך הכנס הציגה החברה כ-30 דקות של משחקיות, אולם הדגמה זו לא פורסמה לציבור עדיין.
Bloodlines 2 יתרחש בסיאטל, וושינגטון. במשחק החדש ניכנס לנעליו של ערפד לא מנוסה, ונצטרך להתמודד עם שבטי הערפדים השונים וארגונים פוליטיים המנסים לתפוס שליטה בעיר. המשחק יהיה ממבט ראשון וישלב אלמנטים של התגנבות וקרבות – חלק מהלחימה תתבצע עם כוחות מיוחדים שניתן לקבל בתור ערפד. השבטים, הכוחות והארגונים השונים (Factions) יהוו חלק משמעותי מהמשחק.

למרות שהתיאור מזכיר את מה שראינו במשחק הקודם בסדרה, לשמחת המעריצים, עדיין יהיו הבדלים מהותיים בין המשחקים. נראה כי Bloodlines 2 הולך להיות משחק פחות לינארי, כאשר ניתן להתחבב על כל Faction ולבצע משימות עבור הארגונים השונים. באותה מידה ניתן גם להיכנס לקונפליקט עם ארגון זה או אחר. בסופו של דבר, כך נמסר, יהיה צורך לבחור את השבט שלנו – החלטה משמעותית שתשפיע על המשחק כולו.
אל ההכרזה צורף סרטון קולנועי המציג את המשחק לראשונה. הסרטון אמנם לא מציג גיימפליי מהמשחק עצמו, אולם עוזר להבין את הטון הכללי של המשחק: תככים, מזימות, מרדפים בחשיכה, עולם שלם ואפל הנסתר מהעין. כמובן, ישנו גם צונאמי של דם. ניתן כבר להזמין את המשחק בחנות של Epic , כמו גם ב-Steam . ישנן שלוש חבילות לבחור מהן, כאשר חבילת הפרמיום היקרה ביותר (90 דולרים) כוללת גם הרחבות וסיפורי המשך, ללא תשלום נוסף.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines הוא משחק תפקידים משנת 2004. המשחק יצא במצב טכני בעייתי, והיה עמוס בבאגים. עם זאת, בשל איכות הכתיבה והמשחקיות המסקרנת, המשחק תפס את מקומו אט אט ככותר קאלט וצבר קהל מעריצים. Bloodlines 2, שנכתב על ידי אותם האנשים, יכול להיות משחק עם סיפור נפלא – יש לקוות כי הפעם גם הצד הטכני יעמוד בציפיות הגבוהות.

המשך לכתבה המלאה