הוכרז: Call of Duty Mobile לסמארטפונים


בקרוב נוכל לשחק ב-Call of Duty על גבי הסמארטפון. חברת Activision, בשיתוף עם ענקית הגיימינג Tencent הסינית, הכריזו על משחק מובייל חדש בשם Call of Duty: Mobile . המשחק יהיה חינמי להורדה, ויציע מצבי משחק ומפות ממיטב משחקי Call of Duty עד היום. לצד ההכרזה שוחרר גם סרטון בו ניתן לראות את המשחק בפעולה.
כצפוי, עיקר המשחק יתרכז במולטיפלייר. מבחינת תכנים Call of Duty: Mobile יציע לשחקנים את מיטב “להיטי Call of Duty”. המשחק יגיע עם מצבים מוכרים כמו Search and Destroy (קבוצה נגד קבוצה) לצד Free-for-All (כולם-על-כולם). בין המפות השונות תוכלו למצוא כמה מחביבות הקהל כמו Nuketown ו-Crash, כאשר המטרה של Activision היא לספק לגיימרים את חוויית Call of Duty המוכרת.
בפועל, המשחק מפותח בסטודיו Timi שבבעלות Tencent. נראה כי מדובר במשחק שונה ממשחק Call of Duty לסמארטפונים שנחשף בשנה שעברה – המשחק ההוא מפותח על ידי King (המפתחת של Candy Crush). מאז שהוכרז, פרטים מעטים מאוד נחשפו המשחק של King, ולא ידוע כעת מה מצבו או מתי הוא צפוי להגיע למכשיריכם.
נראה כי יתאפשר לנו להתחיל לשחק ב-Call of Duty Mobile כבר בקיץ הקרוב, כאשר המשחק יגיע לחנויות המובייל עבור אנדרואיד ועבור מכשירי אפל (AppStore, Play Store). המשחק יושק במתכונת בדיקות בטא, אליהן צריך להירשם מראש באתר המשחק . Call of Duty Mobile יהיה זמין תחילה באיזורי אירופה, צפון אמריקה ודרום אמריקה.

המשך לכתבה המלאה