צפו בטריילר המלא הראשון לצעצוע של סיפור 4

דיסני-פיקסאר (Disney-Pixar) שחררה טריילר חדש ל” צעצוע של סיפור 4 ” (Toy Story 4), הטריילר המלא הראשון לסרט לאחר מספר טיזרים קצרים. מהטיזרים שכבר ראינו קיבלנו רמזים ברורים שהסרט הולך לעסוק במשבר זהות קשה של צעצוע חדש – אך לא ידענו שמשבר הזהות הקשה עוד יותר הולך להיות של וודי הקאובוי, הגיבור הראשי של סדרת הסרטים המצליחה.
טום הנקס (Tom Hanks) שוב מדובב את וודי, צעצוע קאוובוי שהיה הצעצוע האהוב ביותר על הילד אנדי. אחרי הסרט השלישי אנדי הבוגר מסר את כל צעצועיו לילדה קטנה בשם בוני, וכעת וודי וחבריו משמחים אותה. אבל בוני יצרה לעצמה צעצוע חדש בשיעור מלאכה – פורקי, כף-מזלג פלסטיק קטן שהודבקו לו רגליים, ידיים ועיניים. פורקי הוא הצעצוע האהוב עליה כעת – אבל הוא לא מוכן להיות צעצוע. הוא כף! או מזלג! אבל בטוח לא צעצוע.
פורקי, אותו מדובב טוני הייל (Tony Hale) נמלט, בזמן שוודי רודף אחריו כדי לעצור אותו – ושניהם מופרדים מבוני ומשאר הצעצועים. וודי ופורקי יוצאים למסע חזרה אל בוני, אך בדרך וודי מגלה עולם שלם מלא בילדים רבים, אותם הוא יכול לשמח ללא נאמנות לאף ילד ספציפי. אם הוא נמסר כבר פעם אחת מאנדי לבוני, למה להשאר מחוייב אליה, ולא לדאוג פשוט לעצמו?
“צעצוע של סיפור 4” צפוי לעלות למסכים בישראל ב-20 ביוני הקרוב.

המשך לכתבה המלאה