דיל: 20% הנחה על אוזניות Bluedio

אוזניות מותג האודיו Bluedio זמינות כעת ב כל הדגמים האלחוטיים  המוצעים דרך אתר KSP וניתנות לרכישה בהנחה של 20% עם קוד הקופון: GadgetyKSP המיוחד למבקרים באתר גאדג’טי וב-48 השעות הקרובות בלבד או עד גמר המלאי.מגוון רחב של קופונים למוצרים שכולם אוהבים!לעמוד הקופוניםהצטרפו לקבוצת הפייסבוק של גאדג’טי דיל לעדכונים לפני כולםלקבוצת הפייסבוק
בין האוזניות שתוכלו למצוא ישנן:

Bluedio V2 –  אוזניות קשת אלחוטיות בעלות 12 דרייברים, 6 בכל צד, המספקים איכות ועוצמת שמע גבוהה – במחיר של 391 ש”ח עם קוד הקופון (במקום 489) .
Bluedio T6  – אוזניות קשת אלחוטיות בגודל מלא עם סינון רעשים אקטיבי (ANC) של 25db עם זמן שימוש של 25 שעות – זמינות בצבע שחור או אדום במחיר של 239 ש”ח עם קוד הקופון (במקום 299) .

אוזניות Bluedio V2 (מקור Bluedio) אוזניות Bluedio T6 (מקור Bluedio)

Bluedio T5 – אוזניות קשת אלחוטיות בעלות סינון רעשים ANC וזמן שימוש של 25 שעות – זמינות בצבע שחור , צהוב ו אדום במחיר של 223 ש”ח  עם קוד הקופון (במקום 279) .
Bluedio T4S – אוזניות קשת אלחוטיות במראה מתכתי וריפוד דמוי עור עם סינון רעשים וזמן שימוש של עד 16 שעות – זמינות בצבע שחור ו כסוף במחיר של 175 ש”ח  עם קוד הקופון (במקום 219) .

אוזניות Bluedio T5 (מקור Bluedio) אוזניות Bluedio T4S (מקור Bluedio)

Bluedio T2+ Turbine – אוזניות אלחוטיות בעלות רדיו מובנה ואפשרות להפעלת מוזיקה מכרטיס MicroSD ישירות מהאוזניות עם זמן סוללה של עד 40 שעות – במחיר של 103 ש”ח עם קוד הקופון (במקום 129).
Bluedio TN  – אוזניות עורף ספורטיביות אלחוטיות עם סינון רעשים ANC עם סוללה של עד 12 שעות – בצבע שחור ו צהוב במחיר של 79 ש”ח עם קוד הקופון (במקום 99) .

אוזניות Bluedio T2+ (מקור Bluedio) אוזניות Bluedio TN (מקור Bluedio)

Bluedio A –  אוזניות אלחוטיות בעלות מגוון עיצובים ייחודי וזמן סוללה של עד 33 שעות – במחיר של 159 ש”ח עם קוד הקופון (במקום 199) .
Bluedio T Moniter  – אוזניות קשת אלחוטיות בגודל מלא הדגם הגבוהה של Bluedio דרייברים בגודל 57 מ”מ עם חיבור Bluetooth 5.0 ותמיכה בטעינה מהירה המספקת 2.5 שעות שימוש ב-10 דקות טעינה – במחיר של 119 ש”ח עם קוד הקופון (במקום 149) .
Bluedio T Talking – אוזניית דיבור זעירה בודדת לניהול שיחות ושמיעת מוזיקה במונו מהמכשיר עם זמן סוללה של עד 5 שעות – במחיר של 52 ש”ח עם קוד הקופון (במקום 65) .

אוזניות Bluedio A (מקור Bluedio) אוזניות Bluedio T Talking (מקור Bluedio)גילוי נאות : אל הקישורים לעמוד המוצר המופיעים בכתבה זו מצורף קוד מזהה ייחודי שלנו בגאדג’טי ואנו נקבל עמלה על כל רכישה בפועל של מוצר. העמלה המוזכרת מעלה לא מייקרת את המחיר הסופי עבורכם. *אתר גאדג’טי וחברת אתוס מדיה פועלים לאיתור מבצעים ברשת האינטרנט ובחנויות ואינם הגופים המפעילים את המכירות המוצגות מעלה ואין להם כל דבר וסמכות בכל תלונה שתהא על טיבם, איכותם, זמינותם או מחירם של המוצרים. כל המחירים והפרטים אודות המוצרים המופיעים בכתבה נדגמו או נמסרו מהאתרים המצויינים מעלה ונכונים למועד הפרסום בלבד ועבור כל מוצר בנפרד. המחירים עבור אתרי מכר שמקורם מחוץ לישראל ואשר מופיעים בשקלים הינם הערכה בלבד ועל-פי שערי ההמרה בזמן הפרסום ואינם מתייחסים לעלויות שילוח והנגזרות של עלויות אלו, אלא אם צוין אחרת. אם מצאתם שגיאה, אנא דווחו לנו דרך  עמוד יצירת הקשר  באתר.


המשך לכתבה המלאה