סמסונג תקיים אירוע הכרזה לסדרת ה-Galaxy A ב-10 באפריל

לאחר שליווינו את דגמי ה- Galaxy A90 וה- Galaxy A40 לצד ה-Galaxy A20 דרך גלי השמועות, נראה כי אנחנו מתקרבים למועד ההכרזה הרשמי של השלישייה אשר יתפוס מקום ב- 10 באפריל . את ההודעה על קיום האירוע מפרסמת סמסונג דרך חשבון הטוויטר הראשי שבבעלותה, שם היא מציגה לנו טיזר קצרצר בן 6 שניות בלבד.
בטיזר המדובר ניתן לראות סקייטר המחליק בין צללים של שלושה מכשירים בגדלים שונים, כשמתחתיו נמצא הכיתוב “ A Galaxy Event “. האות A אינה משחקת רק את התפקיד המילולי כאן, וזו הוכנסה למשפט במטרה להדגיש שבמסגרת אירוע סמסונג תחשוף מספר מכשירים חדשים לסדרת ה-A, בה היא משקיעה את מיטב רעיונותיה לאחרונה.

Enter the era of live. April 10, 2019 – Live on https://t.co/kDIR3TcbZ5 #SamsungEvent pic.twitter.com/EqN8wF04Wd
— Samsung Mobile (@SamsungMobile) 18 במרץ 2019
השמועות אודות ה-Galaxy A40 החלו לצוץ באופן המביא אלינו מידע חדש כבר בחודש ינואר האחרון , אז נחשף חלק ממפרטו של המכשיר אשר הציג לנו את מערכת השבבים, זיכרון העבודה ומערכת ההפעלה. על פי מבחן הביצועים שהוצג, גילינו כי מתחת למכסה המנוע של ה-A40 תפעם מערכת השבבים Exynos 7885, כשלצידה ירוצו 4 גיגה-בייט של זיכרון עבודה ועל אלו תנצח מערכת ההפעלה אנדרואיד 9 פאי.
על דגם ה-Galaxy A20 אנחנו לא יודעים יותר מידי, אך על דגם ה-Galaxy A90 שמענו כבר בחודש פברואר , כשזה הוכתר כמכשיר הראשון של סמסונג ללא מגרעת ועם מצלמת סלפי נשלפת על ידי המדליף הפופולרי Ice Universe . בנוסף לכך, ה-Galaxy A90 עשוי להגיע עם מערכת שבבים המיועדת למכשירי דגל, כך שביצועיו לא יירדו מאלה של שאר מכשירי הדגל בשוק.
את האירוע תקיים סמסונג בשלושה מיקומים שונים (בנגקוק, סאו-פאולו ומילאנו) ב-10 באפריל.

המשך לכתבה המלאה