המשחק הגדול הבא של סוניק כבר נמצא בפיתוח

במהלך כנס SXSW שהתקיים באוסטין, טקסס, חשפו מפתחי סדרת סוניק כי המשחק הבא בסדרה הראשית כבר נמצא בפיתוח. שני המשחקים הקודמים בסדרה, Sonic Mania ו-Sonic Forces, יצאו ב-2017. לפי דבריהם של הצוות, בעוד שהמשחק הבא כבר נמצא בפיתוח, נצטרך להמתין בסבלנות עד שלצוות יהיה מה להציג, טרם תתבצע חשיפה רשמית של המשחק.
החדשות נמסרו במהלך פאנל של צוות הפיתוח שהתרחש בכנס. בפאנל דיברו חברי הצוות בעיקר על משחק המרוצים Team Sonic Racing, והציגו סרטונים חדשים מהמשחק לצד חומרים נוספים. לקראת סוף האירוע חשף טקאשי איזוקה (Takashi Iizuka) את דבר פיתוחו של המשחק החדש. עם זאת, טקאשי לא סיפק מידע רב:
[הצוות] כבר התחיל לפתח את המשחק הגדול הבא בסדרת סוניק. נהיה נרגשים לחשוף פרטים נוספים בעתיד, אך בינתיים תודה על סבלנותכם, עד שיהיה לנו משהו להראות.
בעוד שלא נחשפו פרטים משמעותיים על המשחק, ניתן לנחש כמה מאפיינים אודותיו. צוות Sonic Team, המפתחים את המשחק, הם אלה שפיתחו את Sonic Forces (בניגוד ל-Sonic Mania, שאותו פיתחו כמה קבוצות של מעריצי המשחק). לכן, סביר להניח שהמשחק הבא בסדרה יהיה קרוב יותר ל-Sonic Forces מאשר ל-Mania. לכן, למשל, ניתן לנחש כי המשחק יהיה תלת מימדי, או 2.5D (פלטפורמר דו-מימדי בעולם תלת מימדי).

באשר ל-Team Sonic Racing, הצוות חשף כמה אפשרויות חביבות של התאמה אישית של כלי הרכב שלנו – מצבעי הרכב ועד לצליל הצופר. לצד זאת הוצגו בפאנל סרטונים חדשים, שחלקם יהיו חלק מסדרת סרטונים חדשה של סוניק – באנימציה דו מימדית. הסרטונים מגיעים מאותו הצוות שיצר את האנימציה עבור Sonic Mania, כך שאם אהבתם את הסגנון הנוסטלגי והצבעוני של הסרטונים הללו, כנראה שיש לכם למה לחכות.

המשך לכתבה המלאה