מכשיר ה-Nova 4e נחשף בהדלפה עם מפרט מלא ומעיד כיצד ייראה ה-Huawei P30 Lite

24 שעות לפני הכרזתה של וואווי על דגם ה- Nova 4e באופן רשמי, תמונות ההכרזה המציגות את עיצובו המלא ומפרטו דולפות לרשת וחושפות פרטים מלאים אודות המכשיר שעתיד לצאת לשוק הגלובלי תחת השם Huawei P30 Lite . אומנם, את השם הנ”ל הוא משוער לקבל רק באירוע הבא של החברה, אשר יתקיים ב-26 במרץ בפריז, ובו וואווי תציג את סדרת ה-Huawei P30.
על פי התמונות שדלפו, נוכל לראות את ה-Nova 4e בצבעים Pearl White, Magic Night ו-Garnet Blue, כשבכולן המכשיר משתף קווי עיצוב מרכזיים עם ההדלפות האחרונות אודות סדרת ה-Huawei P30 וכולל מערך צילום משולש בגבו. בחזיתו נמצא מסך בגודל 6.15 אינץ’ , ברזולוציית +Full HD, עם פאנל מסוג IPS LCD ובפריסה של 2312 על 1080 פיקסלים.
חלקו האחורי של הסמארטפון מהווה בית לסורק טביעות האצבע אשר לא יעבור אל מתחת למסך, יחד עם מבזק ה-LED ומערך הצילום המשולש שמעליו. מערך הצילום המדובר מכיל חיישן ראשי ברזולוציית 24 מגה פיקסל, יחד עם חיישן משני ברזולוציית 8 מגה פיקסל וחיישן נוסף ברזולוציית 2 מגה פיקסל. חובבי הסלפי ישמחו לשמוע כי המצלמה המנצחת מבחינת כמות פיקסלים מתיישבת בחזית המכשיר, וזו כוללת רזולוציה של 32 מגה פיקסל.
Huawei Nova 4e (תמונה: mysmartprice) Huawei Nova 4e (תמונה: mysmartprice) Huawei Nova 4e (תמונה: mysmartprice)
מתחת למכסה המנוע תפעם מערכת השבבים Kirin 710 , המיוצרת בתהליך 12 ננו-מטר וכוללת 8 ליבות בתדר מירבי של 2.2 גיגה-הרץ. לצידה מתמקם רכיב זיכרון עבודה על סך 4 או 6 גיגה-בייט, כשנפח האחסון עומד על 128 גיגה-בייט בזוג הגרסאות. את המערך כולו מתכננת להריץ סוללה בקיבולת 3240 מיליאמפר/שעה , וזו תומכת בטעינה מהירה בהספק של 18 וואט באמצעות כבל.
כאמור, על ה-Huawei Nova 4e הצפוי להיקרא גם Huawei P30 Lite תכריז החברה בעוד יום אחד בלבד ב-14 במרץ.

המשך לכתבה המלאה