חלקים מהמפרט הטכני של Huawei P30 ו-Huawei P30 Pro נחשפים לפני ההכרזה

כשבועיים בלבד לפני הכרזתה הרשמית של וואווי על דגמי הדגל הבאים שלה לשנת 2019, המכשירים עוברים דרך גורמי הרישום בטאיוואן ובאינדונזיה ומותירים לא מעט עקבות אחריהם. גם דגם ה- Huawei P30 Lite  עבר יחד עם אחיו הבוגרים דרך גורמי הרישום באינדונזיה, אך אלו לא טרחו לספק מידע משמעותי אודות הסדרה.
לעומת אינדונזיה, גורמי הרישום בטאיוואן מגלים לנו שה- Huawei P30 יוצע עם 6 או 8 גיגה-בייט של זיכרון עבודה, כשנפח האחסון יעמוד על 128 גיגה-בייט בלבד לגרסאות הללו. יחד עם זאת, גם דגם ה- P30 Pro  חלף דרכם וזה כולל 8 גיגה-בייט של זיכרון עבודה לצד 128 או 256 גיגה-בייט של נפח אחסון. גם הדגם הסטנדרטי וגם דגם הפרו תומכים בהרחבת זיכרון, כך שתמיד תוכלו להגדיל את הזיכרון הנדרש לתמונות וסרטונים.
בנוסף לנאמר לעיל, דגמי ה-P30 וה-P30 Pro ממשיכים את המסורת עם מחבר מסוג USB Type-C, אך איננו יודעים את קיבולת הסוללה הנחבאת מתחת למכסה הצבעוני של הזוג. גל השמועות האחרון מספר לנו כי במכשירים החדשים וואווי צפויה לשלב סוללות הנעות סביב קיבולת של 4000  מיליאמפר /שעה , כך שאנחנו לא דואגים לחיי הסוללה בדגמים הללו במידה והנתון יתברר כאמיתי.
Huawei P30 (תמונה: Winfuture) Huawei P30 (תמונה: Winfuture) Huawei P30 Pro (תמונה: Winfuture) Huawei P30 Pro
כפי שכבר ניתן לשער, מערכת השבבים שתריץ את זוג דגמי הדגל החדשים תהיה ה-Kirin 980, המוצרת בתהליך 7 ננו-מטר וכוללת 2 ליבות מסוג Cortex-A76 בתדר מירבי של 2.6 גיגה-הרץ, יחד עם 2 ליבות נוספות זהות בתדר מירבי של 1.92 גיגה-הרץ ו-4 ליבות חסכוניות בחשמל מסוג Cortex-A55 בתדר 1.8 גיגה-הרץ.
מערך הצילום בדגם הסטנדרטי יכלול שלושה חיישני צילום נפרדים, כשמערך הצילום בדגם הפרו יגיע עם לא פחות מ-4 חיישני צילום שונים.
קריאה נוספת: כל הפרטים על סדרת ה-Huawei P30: עיצוב, מפרט טכני ומחירים
על סדרת ה-Huawei P30 תכריז החברה ב-26 במרץ, באירוע שתערוך בפריז.

המשך לכתבה המלאה