המשחק Slime Rancher זמין כרגע בחינם בחנות המשחקים של Epic

מדי שבועיים Epic מציעה משחק ללא תשלום בחנות המשחקים שלה, Epic Games Store. המשחק המוצע להורדה הפעם הוא Slime Rancher , כותר חביב מגוף ראשון שבו עליכם לפתח חווה של יצורים משעשעים וקופצניים. למשחק יש אלמנטים של ניהול ופיתוח החווה, לצד חקר הסביבה, פלטפורמה וירי מגוף ראשון. בסך הכל מדובר בכותר משעשע, צבעוני, ומשחק שבהחלט שווה בדיקה – במיוחד כשהוא מוצע ללא תשלום.
במהלך השבועיים הקרובים תוכלו להוריד את המשחק בחינם. הוא יתווסף לחשבונכם ויישאר בספריית המשחקים שלכם גם לאחר תום המבצע. עד כה חילקה Epic משחקים מסוגים שונים בחינם בחנות שלה, כמו Subnautica, Axiom Verge, Super Meat Boy ו-Thimbleweed Park. נראה כי Epic מנסה לקלוע לטעמים מגוונים בקהל כאשר כל משחק המוצע במתנה מוסיף ייחוד משלו להיצע.
המשחקים ש-Epic מציעה בחינם נוספים לנסיונותיה של החברה למשוך את הגיימרים לחנות המשחקים הצעירה שלה. למרות הפינוקים השונים, משחקים בחינם וכמובן להיט הענק Fortnite אשר נמצא רק בחנות המשחקים של Epic, החנות עדיין מתקשה לתפוס אחיזה בקרב הגיימרים. נראה השחקנים אינם מרוצים מהאפשרויות הדלות של החנות (בהשוואה ל-Steam המפותחת בהרבה), מפיזור המשחקים על פני מספר חנויות שרק הולך וגדל, ומהתנהלותה העסקית של Epic.

במטרה להתחרות ב-Valve באופן אגרסיבי יותר החליטה Epic להציע כותרים בלעדיים בחנות שלה. Epic חתמה על עסקה עם יוצרי Metro Exodus, משחק פעולה נרטיבי מגוף ראשון, על מנת להשיק את המשחק באופן בלעדי ב-Epic Games Store, למורת רוחם של גיימרים אשר מעדיפים את השימוש ב-Steam. למרות שתקופת הבלעדיות תיגמר לאחר שנה, שחקנים רבים הביעו את אכזבתם מהמהלך. יצויין כי אלו שהזמינו את המשחק מראש ב-Steam מסוגלים לשחק בו כרגיל.
לעמוד המשחק בחנות של Epic – לחצו כאן

המשך לכתבה המלאה