אי המטמון ב-Fortnite: חפשו את האוצר החבוי עם מפות האוצר החדשות

מישהו ב-Epic החליט לחבר בין האי של פורטנייט לאי המטמון. כעת, פורטנייט קיבל עדכון נוסף, והפעם ברחבי המפה צצו מפות אוצר. אם תמצאו מפה כזו תוכלו לצאת לציד אחר המטמון החבוי באי – אך אל חשש, לא צריך באמת לנווט לפי המפה. כאשר תמצאו מפה כזו, קרן אור זוהרת תכווין אתכם לעבר האוצר המסתורי, שיכול להכיל שלל ברמה גבוהה מאוד. כאשר תגיעו סוף סוף למיקום האוצר תצטרכו לחפור באדמה כדי להגיע אליו, בעזרת המכוש (Pickaxe) המוכר של המשחק.
עם זאת, קחו בחשבון כי לא קל למצוא מפת אוצר בפורטנייט. המפות עצמן הן פריט נדיר במיוחד ברמה של אגדה (Legendary). יתר על כן, נראה כי רק צוות אחד יכול להשתמש במפה בכל רגע נתון, כך שאם צוות אחר גילה את המפה לא תוכלו למצוא מפה נוספת. אם כל זה לא מספיק אזי בעת חפירת האוצר תהיו עדיין חשופים למתקפה – במיוחד אם האוצר נמצא במיקום מרכזי עם הרבה שחקנים אחרים.
מפות האוצר מצטרפות לתמה הכללית של עונה שמונה בפורטנייט, המוקדשת לפיראטים. העונה הביאה איתה תותחי ספינות בתור כלי נשק חדשים, הציגה הר געש חדש עם נחלי לבה לוהטת, וכמובן פינוקים קוסמטיים חדשים הקשורים לנושא. מתחילת העונה Epic הספיקה כבר להפטר מכלי נשק אחד: טיל-הבקבוק, שלא התקבל באהדה אצל השחקנים.

wut dis? pic.twitter.com/AYl7jOVlzV
— Scenario (@iScenario) February 28, 2019

בו בזמן Epic עובדת על צמצום הפערים מול Apex Legends מבחינת משחקיות. החברה עובדת על אפשרות ה-Respawn במשחק (השבת שחקנים למשחק לאחר שנהרגו). שחקנים גילו “טנדרים” להחאיית חברי הצוות: אלו עדיין לא מהווים חלק פעיל במשחק, אך ברור כי האפשרות נמצאת ממש מעבר לפינה.

המשך לכתבה המלאה