שיאומי חושפת פרטים על המסך ומערך האודיו של Xiaomi Mi 9

ההכרזה על סדרת הדגל הבאה של שיאומי תגיע רק בעוד מספר ימים, אך בחברה לא מחכים לדבר ובפרסומים יומיים קבועים דרך הרשתות החברתיות מפורסמים עוד ועוד פרטים רשמיים אודות ה-Xiaomi Mi 9. אמש (א’, 17.1) חשפה שיאומי פרטים רשמיים אודות תצוגת הסמארטפון, אליה הוסיפה גם פרטים ראשוניים אודות מערך האודיו והבטיחה כי המידע ימשיך לזרום גם היום.
לצד תמונות חדשות שמציגות את המכשיר, חשפה שיאומי כי ה-Mi 9 יגיע עם מסך AMOLED מבית סמסונג, אשר על פי מגרעת טיפת המים בצורת האות ‘U’ משתמש בפאנל החדש של החברה הדרום קוריאנית, זהו ה-Infinity U. שיאומי אינה חושפת את גודלו של המסך, אך לפי הדלפה קודמת יעמוד גודלו של זה על 6.4 אינץ’. שיאומי כן חושפת באופן רשמי כי המסך של ה-Mi 9 יציע רזולוציית תצוגה של +Full HD עם בהירות גבוהה של עד 600nit, יחס ניגודיות של 60,000 ל-1 (הודות לפאנל מסך ה-OLED) ויצופה בזכוכית המגן Gorilla Glass 6 .
החברה אינה עוצרת עם פרטים אלו וחושפת כי ה-Xiaomi Mi 9 יגיע עם יחס מסך-גוף של 90.7%, כאשר בראשו מצלמת סלפי בעלת חיישן 20 מגה-פיקסל הממוקמת בתוך מגרעת טיפת המים. המכשיר משלב גם סורק טביעות אצבע בטכנולוגיית Ultrasonic, כאשר תמונה המופיעה על גבי המסך רומזת לכך שכנראה לא נזכה לראות את הטכנולוגיה שהזכיר נשיא החברה לפני כחודש, וסורק טביעות האצבע יאפשר זיהוי רק בנקודה ספציפית במסך, ולא בשטח רחב יותר.
פרטים נוספים על המסך נוגעים בעיקר ליכולתיו של פאנל ה-OLED המשולב ב-Mi 9, כאשר בשיאומי מזכירים מצבי צמצום תאורה להתאמה לקריאה מהמסך בחושך והגברת הבהירות והניגודיות לשם קריאה נוחה מול תאורה חזקה.
Xiaomi Mi 9 (תמונה: Xiaomi) Xiaomi Mi 9 (תמונה: Xiaomi)
על צד האודיו שיאומי אינה חושפת יותר מידי פרטים ואנו אפילו לא יודעים אם נזכה לראות זוג רמקולים העובדים יחדיו בסטריאו במכשיר זה, אולם החברה מציינת כי תשלב טכנולוגיה שתאפשר העמקה של צליל הבאס במכשיר וכן של עוצמת הווליום המירבית.
Xiaomi Mi 9 (תמונה: Xiaomi)
על ה-Mi 9 צפויה שיאומי להכריז כבר ביום רביעי הקרוב, ה-20 בפברואר, כאשר על פי הטיזרים של החברה יוצג המכשיר בפני הקהל הרחב בתערוכת המובייל MWC מספר ימים לאחר מכן.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום