נתוני המכירות חושפים כי Red Dead Redemption 2 נמכר באופן מוצלח במיוחד

חברת Take-Two Interactive, המפיצה את Red Dead Redemption 2, חשפה כמה נתוני מכירות שהוכיחו מעל כל ספק כמה מוצלח המשחק. נכון לעת זו החברה שלחה יותר מ-23 מיליון עותקים של המשחק לחנויות ברחבי העולם – לא כל העותקים הללו נמכרו לצרכנים עדיין, אולם מספר זה מהווה אינדיקציה טובה לכמות העותקים שהגיעו לשחקנים בסופו של דבר.
הכנסותיה של המפיצה הגיעו ל-1.2 מיליארד דולרים, זינוק אדיר מ-480 מיליון הדולרים בתקופה המקבילה בשנה שעברה. החברה הודיעה כי האחראים לסכום המרשים הם בעיקר Red Dead Redemption 2, לצד NBA 2K19 (וגם 2K18). החברה ממשיכה להרוויח סכומים נאים גם מ-GTA V ומצב האונליין שלו, כאשר משחקי ההיאבקות של החברה (WWE) והאסטרטגיה (Civ VI) נוספים לרשימה.
“הזינוק שלנו בביצועים הונע בעיקר על ידי ההשקה שוברת-השיאים של Red Dead Redemption 2”, אמר מנכ”ל החברה, שטראוס זלניק (Strauss Zelnick). “לצידו ראינו תוצאות חזקות גם מ-NBA 2K19. בנוסף, השחקנים נעתרו להצעות שלנו – הוצאות הצרכנים החוזרות עלו ב-31 אחוזים לשיא חדש.”
שטראוס גם פירט על ההתנהלות הפיננסית המוצלחת של החברה בתקופה המדוברת: “קיבלנו תזרים מזומנים חזק וסיימנו את התקופה עם 1.6 מיליארד דולר במזומן והשקעות לטווח קצר, אחרי שהשקענו 109 מיליון דולרים כדי לקנות בחזרה מיליון מניות של החברה”.  כנראה ש-Take Two חייבת לא מעט מההצלחה הזו למפתחת המשחק, Rockstar.
Red Dead Redemption 2 יצא באוקטובר ל-PlayStation 4 ול-Xbox One.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום