דיל: עכבר גיימינג Logitech G402

עכבר הגיימינג הפופולרי מדגם G402 של חברת לוג’יטק (Logitech) זמין כעת במחיר מיוחד להזמנה דרך אתר אמזון בארה”ב, כשניתן לרכוש את העכבר במחיר של 29 דולרים בלבד (במקום 60) ולשלוח אותו היישר לישראל בעלות משלוח של כ-8.5 דולר. מכאן שמחירו של העכבר עומד על 37.5 דולר, הם כ- 137 שקלים , בהשוואה למחיר העולה על 200 שקלים לרכישה בישראל.מגוון רחב של קופונים למוצרים שכולם אוהבים!לעמוד הקופוניםהצטרפו לקבוצת הפייסבוק של גאדג’טי דיל לעדכונים לפני כולםלקבוצת הפייסבוק
העכבר, מדגם   Logitech G402 Hyperion Fury FPS ,   עושה שימוש בחיישן אופטי ברזולוציית 4000DPI בעל מהירות עקיבה גבוהה של עד 500 אינץ’ לשנייה (IPS) ומשלב חיישן אופטי יחד עם חיישן תאוצה וג’ירוסקופ, במה שלוג’יטק מכנה “מנוע Fusion” המופעל באמצעות מעבד ARM ייעודי המותקן בעכבר עצמו.
מלבד מערך החישה המהיר, ה-G402 מאפשר למשתמש לקבוע ארבע הגדרות DPI, מגדיר קצב רענון USB של 1000Hz ומגיע עם רפידות טפלון להקטנת החיכוך עם משטח העכבר. העכבר כולל בסה”כ 8 כפתורים, כשלצד שלושת הכפתורים הסטנדרטיים, הוא כולל חמישה כפתורים נוספים הניתנים לתכנות פעולות מאקרו: שניים לצד האצבע המורה ועוד שלושה תחת האגודל. משקלו של העכבר נמוך יחסית ועומד על 108 גרם ללא הכבל.
לחצו כאן לפרטים נוספים וקישור למבצע דרך אתר פוקסר
עכבר גיימינג Logitech G402 (תמונה: Logitech)גילוי נאות : אל הקישורים לעמוד המוצר המופיעים בכתבה זו מצורף קוד מזהה ייחודי שלנו בגאדג’טי ואנו נקבל עמלה על כל רכישה בפועל של מוצר. העמלה המוזכרת מעלה לא מייקרת את המחיר הסופי עבורכם. *אתר גאדג’טי וחברת אתוס מדיה פועלים לאיתור מבצעים ברשת האינטרנט ובחנויות ואינם הגופים המפעילים את המכירות המוצגות מעלה ואין להם כל דבר וסמכות בכל תלונה שתהא על טיבם, איכותם, זמינותם או מחירם של המוצרים. כל המחירים בכתבה נדגמו או נמסרו מהאתרים המצויינים מעלה ונכונים למועד הפרסום בלבד ועבור כל מוצר בנפרד. המחירים עבור אתרי מכר שמקורם מחוץ לישראל ואשר מופיעים בשקלים הינם הערכה בלבד ועל-פי שערי ההמרה בזמן הפרסום ואינם מתייחסים לעלויות שילוח והנגזרות של עלויות אלו. אם מצאתם שגיאה, אנא דווחו לנו דרך  עמוד יצירת הקשר  באתר.


המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום