הוכרזו: Gigabyte AORUS RGB SSD – כונני SSD מסדרת מוצרי הגיימינג Aorus

יצרנית המחשבים Gigabyte מרחיבה את היצע כונני ה-SSD של החברה עם הכרזה על כונני AORUS RGB,  ממותג הגיימינג Aorus של החברה, במהלך כנס CES 2019. הכוננים החדשים יגיעו בתצורת NVMe ו-AIC כשהם מכילים תאורת RGB מובנת ברוח מוצרי הגיימינג של היום.
אחרי שהצטרפה לשוק כונני ה-SSD עם הצגת סדרת ה- UD PRO וכונני  SSD NVMe , החברה החליטה להוסיף כונני SSD יעודיים גם לסדרת מוצרי הגיימינג Aorus על מנת לכוון לשוק שחקני המחשב המעוניינים בכונני SSD במראה לא שגרתי עם תאורת RGB מובנת.
כונני ה-SSD החדשים יגיעו בתצורת NVMe רגילה בחיבור M.2 ו-AIC (ר”ת add-in-card) שנועד להתחבר לחריץ PCIe רגיל במחשב, כשהם משתמשים בשבבי זיכרון BiCS TLC NAND של טושיבה עם 64 שכבות ובקר זיכרון של Phison.
כונן Aorus RGB SSD בתצורת M.2 (מקור Gigabyte)
הכוננים יגיעו בנפח של 256GB ו-512GB בגרסת ה-M.2 ובנפח של 512GB ו-1TB בגרסת ה-AIC. מבחינת ביצועים, החברה ציינה רק כי כונן ה-AIC יציע מהירות גבוהה יותר מה-M.2 עם קריאה רציפה של עד 3480MB/s וכתיבה רציפה של עד 3080MB/s, כאשר על דגם ה-M.2 אנו מקבלים מידע יותר מדויק:
  256GB 512GB
קריאה רציפה עד 3100MB/s עד 3480MB/s


כתיבה רציפה עד 1050MB/s עד 2000MB/s


קריאה רנדומלית עד 180KIOPS עד 360KIOPS


כתיבה רנדומלית עד 240KIOPS עד 440KIOPS
בבחינת העיצוב, שני הכוננים מגיעים עם מפזרי חום מאלומיניום, כאשר בדגם ה-M.2 תאורת ה-RGB תגיע בלוגו המותג ובגרסת ה-AIC בהיקף הכרטיס עצמו. בשני המקרים הם נועדו לעבוד בצורה מיטבית על לוחות אם של AORUS כאשר השליטה בתאורה ניתנת דרך תוכנת ה-RGB Fusion 2.0.
נכון להרגע אין צפי מחיר או זמינות לכונני ה-AORUS RGB SSD.
בדיוק כשחשבתם שאין איפה להוסיף עוד תאורת RGB, חברת Gigabyte באה להראות לכם שאין דבר כזה יותר מדי תאורה במחשב גיימינג.

המשך לכתבה המלאה