הוכרז: Lenovo Smart Clock – מסך זעיר וחכם

חברת לנובו (Lenovo) הכריזה במהלך כנס CES 2019 על המסך החכם הזעיר  Lenovo Smart Clock. המסך נועד להיות תחליף לשעון השולחני ומגיע עם מסך 4 אינץ’, רמקול 6W מובנה ומשתמש ב-Google Assistant להפעלה קולית של המסך.
ה”שעון השולחני החכם” של לנובו ייחודי למדי בשוק המסכים החכמים שלרוב מגיעים עם מסכי 7 עד 10 אינץ’, כשהוא נראה כגרסה מוקטנת של ה- Lenovo Smart Display  המגיע עם מסך בגודל 4 אינץ’ בלבד, מה שהופך אותו למתחרה ישיר של ה- Echo Spot של אמזון.
לנובו פעלה באופן צמוד לגוגל על מנת להתאים את ה-Google Assistant למסך הקטן, כך שלמרות שמדובר מכשיר שמריץ Google Assistant באופן רגיל הוא מכיל מאפיינים יחודיים הנובעים מגודל המסך שלו, תוך התמקדות על האפשרות השונות שלו כשעון, דוגמת בחירה בתצוגות מסך מרובות ופונקציית השכמה חכמה.
שעון Lenovo Smart Clock (מקור לנובו)
גוף השעון עשוי מבד בצורה הדומה לזו של Google Home Mini , כשבחלק העליון ניתן למצוא זוג כפתורי ווליום ובחלק האחורי לנובו הוסיפה פיצ’ר קטן ושימושי בדמות יציאת USB שנועדה לשמש לטעינה של מכשירים ולהפוך את ה-Smart Clock לעמדת טעינה לצד המיטה.
בתוך ה-Smart Clock החדש ניתן למצוא מעבד Mediatek 8167S מרובע ליבות עם זיכרון 1GB ונפח אחסון של 8GB, כאשר מסך ה-4 אינץ’ שלו יגיע ברזולוציית 480×800 עם פאנל IPS.
ה-Lenovo Smart Clock צפוי להיות זמין באביב 2019 במחיר של 80 דולר.
ה-Smart Clock של לנובו הוא התשובה עבור משתמשים שרוצים פתרון שהוא מעבר לרמקול חכם רגיל דוגמת ה- Echo Dot של אמזון או Home Mini של גוגל, אך אינם מעוניינים במוצר גדול, בדומה למסכים החכמים האחרים בשוק, תחום שכלל עד לרגע זה בעיקר את ה-Echo Spot של אמזון.

המשך לכתבה המלאה