הוכרז: Garmin Vívoactive 3 Music – השעון הראשון של החברה בעל קישורית LTE

במסגרת תערוכת CES המתרחשת בימים אלו בלאס וגאס, הכריזה חברת גרמין ( Garmin ) על גרסה חדשה לשעון ה-Vívoactive 3. הגרסה החדשה זוכה לשם Vívoactive 3 Music , וזאת עקב העובדה שהשעון מאפשר האזנה למוזיקה, אחסון שירים ושליחת הודעות, כך שניתן להשאיר את הסמארטפון בבית ולצאת רק עם השעון. בנוסף לכך, גרמין משתפת פעולה עם תאגיד הענק דיימלר (Daimler) ומציגה גרסה הממותגת תחת השם המנצנץ של מותג הרכבים מרצדס.
אין המון שוני בין גרסת ה-Music החדשה של השעון לגרסתו הרגילה, והשינויים העיקריים נמצאים בעיקר מתחת למכסה המנוע. לדוגמה, זוג השעונים עושים שימוש ברצועות 20 מ”מ עשויות סיליקון, כאשר גודל המסך עומד על 1.2 אינץ’ , בעוד שהרזולוציה הכוללת מסתכמת ב-240 על 240 פיקסלים. זוג השעונים עמידים בפני מים עד 5 אטמוספירות (50 מטרים), ושניהם מכוסים על ידי זכוכית מסוג גורילה גלאס 3.
לעומת זאת, ישנם גם לא מעט הבדלים בין השניים הנוגעים לכך שדגם ה-Music מספק תמיכה באחסון של עד 500 שירים על גבי השעון וקל יותר ב-4 גרמים מהדגם הרגיל. יחד עם הדברים הללו, הדגם החדש מציע זיהוי נפילות וביצוע פעולות בהתאם כמו אזעקת עזרה ושליחה אוטומטית של המיקום שלכם לעוזרים שבדרך. במידה ואתם לא מרגישים בטוחים, תוכלו ללחוץ על הכפתור הראשי בשעון במשך חמש שניות וזה ישלח הודעה עם המיקום שלכם לאיש קשר לעזרה המוגדר מראש.
Garmin Vivoactive 3 Music (תמונה: גרמין) Garmin Vivoactive 3 Music (תמונה: גרמין) Garmin Vivoactive 3 Music (תמונה: גרמין)
חיי הסוללה בשעון ירדו ביחס לקודמו, וכעת במצב “שעון חכם” תוכלו להגיע ל-5 ימי עבודה, זאת לעומת 7 ימי עבודה. במידה ותשתמשו גם ב-GPS וגם תשמעו מוזיקה בו-זמנית תוכלו להשיג עד 4 שעות עבודה. ובעוד שגרמין לא מציינת כמה שעות עבודה ניתן להוציא מהשעון החדש רק עם ה-GPS במצב פעיל, קודמו מציע 13 שעות שימוש במצב המוזכר, כך שנוכל לשער שהדגם החדש מציע זמן דומה.
מחירו של ה-Garmin Vívoactive 3 Music עוד לא הופץ, אך מחירו של הדגם הקודם עמד על 299 דולר, כך שגם כאן נוכל לצפות לתג מחיר גבוה יותר אך לא שונה משמעותית. את השימוש בקישורית ה-LTE של השעון תוכלו לעשות רק דרך חברת Verizon האמריקנית, כך שבמידה ואתם גרים בארץ, סביר להניח שלא תוכלו לעשות שימוש ביכולת החדשה של השעון נכון לרגעים אלו.
הצצה חיה לשעון ה-Garmin Vívoactive 3 המקורי שנחשף בספטמבר 2017:

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום