הדלפה: זה כנראה מכשיר האייפון הבא של אפל

רגע לפני שאתם רצים להפיץ את הכעס שלכם באמצעות איסוף לפידים ויציאה לרחובות עקב קריאת הכותרות, תנו לנו להרגיע אתכם, זה הוא רק עיצוב מקדים וייתכנו שינויים עתידיים. אומנם, זה הוא אכן המבט הראשון שלנו על מה שעשוי להיות מכשיר האייפון הבא אשר זכה לשם iPhone XI  (אייפון 11) על ידי המדליף OnLeaks@ , אך כפי שנאמר לעיל, בשלב כה מוקדם, אין ספק כי יש לאפל זמן לשנות.
כבר במבט מהיר על התמונות שהופצו על ידי המדליף המוזכר לעיל, נוכל לראות את מערך הצילום המשולש אשר תופס ריבוע ענק בעל קצוות מעוגלים בחלקו האחורי של המכשיר. על פי ההדלפות האחרונות, זו היא אינה הפתעה שאפל עומדת לעבור למערך צילום משולש עם דגמי האייפון הבאים, ומהלך זה עתיד להגיע כתוצאה משילוב חיישן ToF (ר”ת Time of Flight) חדש למדידה ומיפוי של עצמים.
אך לעומת הציפיות הרבות לעיצוב נעים לעין מבית אפל, נראה כי היצרנית מעוניינת לשבור את הכללים השנה, גם אם זה אומר שחלקנו לא נאהב את העיצוב המוצג בתמונות. שלושת החיישנים שבתמונה אינם מסודרים בקו ישר, כך שהראשון מביניהם ממוקם מעל השני, אלא שאחד מהם ממוקם מצד ימין, מה שיוצר אי-סימטריה.

This one pic.twitter.com/5FZjKqGVdc
— Ice universe (@UniverseIce) 6 בינואר 2019
מעל החיישן השלישי, המשוער להתברר כחיישן ToF, מתיישבים מבזק הלד המרובע ומיקרופון להקלטת אודיו בסרטונים. מימין למודול הגדול של מערך הצילום מככב לוגו החברה, כשמתחתיו נמצא לוגו המותג. שאר הדברים הנוגעים לאייפון החדש ומתגלים דרך התמונות מספרים על כך שאפל עתידה להשאיר את כפתור הנעילה המוגדל, זאת בנוסף לכפתורי ויסות הווליום בצד השמאלי של המכשיר ומעליהם את מתג ההשתקה/צליל.
על אף הסכסוכים בין השניים, המדליף הפופולרי Ice Universe צייץ בחשבון הטוויטר שלו כי התמונות אשר הופצו על ידי OnLeaks הינן נכונות וזה הוא אכן עיצובו של ה-iPhone XI. תאריך הכרזתו של המכשיר צפוי לתפוס מקום בחודש ספטמבר שבסוף השנה, זאת בשעה שגם OnLeaks בעצמו טרח לציין כי העיצוב נתון לשינוי וזה הוא מכשיר הנמצא בשלבי הנדסה מוקדמים בלבד.

המשך לכתבה המלאה