מכשיר מתקפל מסתורי מבית שיאומי נחשף בוידאו

לא ציפינו לזה, אבל נראה כי הגורל רצה בכך ומכשיר מסתורי מבית שיאומי דלף לרשת בסרטון שאורכו 20 שניות ובו ניתן לראות את יכולותיו החדשות של הפאבלט החדשני. הסרטון מגיע אלינו דרך המדליף המוכר אוון בלאס ( Evleaks@) אשר מציין כי הוא אינו יודע האם הווידאו אמין במיוחד או זיוף מוחלט, אבל במידה ויתברר כי זה זיוף, אין ספק שזה הוא אחד הזיופים היותר טובים שיצא לנו לראות בזמן האחרון.
כבר בתחילת הסרטון נוכל לראות שהמשתמש מדליק את המכשיר באמצעות לחיצה על כפתור ההדלקה, אשר אמור להימצא בחלקה האמצעי והעליון של מסגרת המכשיר. לאחר הפתיחה ניתן להבחין בכך שזה הוא ממשק ה- MIUI מבית שיאומי המופעל במכשיר זה באמצעות מחוות. האפליקציה הראשונה אשר נפתחת בסרטון הינה Google Maps, ונראה כי זו פועלת באופן חלק וללא תקיעות משונות או אי-תאימות לגודל המסך.
וכעת מגיע החלק המעניין של הסרטון, כשהמשתמש מקפל בראשונה את הצד הימני של המכשיר כלפי פנים, תוך השארת המסך גלוי כלפי חוץ. האפליקציה מיד מתאימה את עצמה לגודל המסך החדש ומאפשרת שימוש מלא במסך. קיפול הצד השמאלי לא מאחר להגיע, וגם לאחר ביצוע פעולה זו האפליקציה עובדת באופן מלא על גודל המסך החדש של המכשיר.
את החזרה למסך הבית עושה המשתמש באמצעות החלקה כלפי מעלה מהחלק התחתון של המסך, ומיד לאחר מכן האחרון פותח את ממשק ההגדרות ומגלה לנו כי המכשיר רץ בוודאות על ממשק ה- MIUI 10 מבית שיאומי.

Can't speak to the authenticity of this video or device, but it's allegedly made by Xiaomi, I'm told. Hot new phone, or gadget porn deepfake? pic.twitter.com/qwFogWiE2F
— Evan Blass (@evleaks) 3 בינואר 2019

במידה והסרטון יתברר כמציאות, נוכל לצפות להכרזה רשמית מצד החברה כבר בתערוכת CES, או לחילופין, בתערוכת MWC אשר תיערך בברצלונה לקראת סוף חודש פברואר הקרוב.

המשך לכתבה המלאה