נטפליקס חושפת טיזר ראשון לעונה 2 של המעניש

עמוד הטוויטר הרשמי של הסדרה “ המעניש ” (The Punisher) הזכיר לנו שפרנק קאסל חוזר, ובקרוב. סדרת הקומיקס של מארוול (Marvel) ו נטפליקס (Netflix) עלתה לראשונה בסוף 2017, לאחר שגיבור הסדרה הופיע כדמות משנית בעונה 2 של “ דרדוויל “. “דרדוויל”, לצערינו, בוטלה לאחר העונה השלישית, אבל “המעניש” עדיין אתנו.
קריאה נוספת: ביקורת סדרה: המעניש – זה לא סתם אקשן
“המעניש” מספרת את סיפורו של פרנק קאסל, חייל אמריקאי לשעבר שמשפחתו נרצחה כחלק מקנוניה של ארגון צללים בתוך צבא ארצות הברית. כעת קאסל מפעיל את כל הכישורים ומשאבים שלרשותו כדי להעניש את כל אלה שפשעו נגדו ונגד משפחתו. האלימות הברוטלית שלו וחוסר הרחמים שהוא מפגין כלפי עבריינים בכלל הקנו לו בתקשורת את הכינוי המצמרר “המעניש”.
בעונה הראשונה, קאסל, אותו משחק ג’ון ברנת’אל (Jon Bernthal) מ”המתים המהלכים”, קיבל חנינה מלאה על כל הפשעים האלימים שלו, כיוון שכולם היו תגובה לאלימות שהפעילו נגדו ארגונים ממשלתיים. בטיזר הקצר שפורסם בטוויטר, רואים את ידיו של קאסל שורפות את החנינה, לצד הכיתוב “חוזרים לעבודה”. למה טובה החנינה, אם קאסל עומד לפשוע שוב? הוא ימשיך להעניש כל עוד יש את מי להעניש, ובינתיים נדמה שתמיד יש עוד מישהו שאחראי כמעט אישית לסבל של פרנק קאסל ומשפחתו המנוחה.
תאריך היציאה של העונה החדשה ל”מעניש” עדיין לא הוכרז, נקווה ש”בקרוב” זה באמת בזמן הקרוב.

Back to work. pic.twitter.com/egCCC2qX3y
— The Punisher (@ThePunisher) 1 בינואר 2019

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום