צפו בטריילר החדש ל”טיטאנים”, סדרת גיבורי על שמגיעה לנטפליקס בינואר

בינואר הקרוב תגיע לנטפליקס (Netflix) סדרת גיבורי על חדשה בשם “ טיטאנים ” (Titans). זוהי הסדרה הראשונה של שירות הסטרימינג DC Universe, שצפוי להכיל תכנים מקוריים ובלעדיים מעולמות גיבורי העל של DC. הסדרה הסתיימה לאחרונה, בשבוע שעבר למעשה, ובחודש הבא תופץ מחוץ לארצות הברית דרך נטפליקס.
“טיטאנים” היא סדרה על הגיבורים הצעירים שידועים כ”כוח הטיטאנים”, “הטיטאנים הצעירים”, ועוד כמה וריאציות על השם. מנהיג החבורה הוא רובין, עוזרו הצעיר של באטמן, ובסדרה החדשה יעמדו לצידו הטיטאנים שנחשבים תמיד לגרעיניים ביותר לקבוצה – רייבן, סטארפייר וביסט בוי. ביסט בוי הוא נער ירקרק שמשנה צורה לבעלי חיים, סטארפייר היא חייזרית עוצמתית ביותר ורייבן היא נערה עם כוחות קסם אפלים שהיא לא תמיד שולטת בהם. לרובין אין כוחות על, אך הוא למד מהגיבור המפורסם והמצליח ביותר – באטמן.
“טיטאנים” תציג גרסה יותר בוגרת, קודרת ואפלה של הגיבורים. הם עדיין צעירים מאוד, אבל כבר מהטריילרים אפשר לראות שהסדרה לא מסתייגת מהצגת אלימות גרפית, ופונה בכללי לקהל צופים יותר מבוגר. הטיטאנים האלה פחות ידידותיים, יותר חשדניים, ומהטריילר אפשר לראות שהם נפגשים לראשונה, ועובדים יחד מכורח הנסיבות. בשלב הזה הם עדיין לא ממש סומכים אחד על השניה.
“טיטאנים” חודשה כבר לעונה שניה ב-DC Universe. העונה הראשונה תגיע לשירות הצפיה הישירה של נטפליקס ב-11 בינואר, 2019 .
קריאה נוספת: אלו התכנים שיגיעו לנטפליקס בינואר 2019

המשך לכתבה המלאה