הוכרז: Apple Mac mini 2018 – עם מעבד בעל 6 ליבות

באירוע שערכה היום (ג’, 30.10) בניו-יורק, הציגה אפל מחשב  מק מיני (Mac mini)  חדש לראשונה מזה 4 שנים עם מפרט מעודכן ל-2018 ואפשרות למעבד בעל 6 ליבות מסדרת Core i7 של אינטל המציג ביצועים טובים פי 5 מהדור הקודם.
המק מיני החדש של אפל מציג שדרוג משמעותי בעוצמת העיבוד לעומת הדור הקודם , כאשר בתצורה המתקדמת ביותר שלו הוא יגיע עם מעבד Core i7 בעל 6 ליבות במהירות 4.2GHz, זיכרון פעולה בנפח של עד 64GB ואחסון SSD בנפח של עד 2TB. אפל אף הוסיפה למק מיני את שבב האבטחה T2 ועדכנה לו את החיבורים לשנת 2018 עם 4 חיבורי USB-C תומכי Thunderbolt 3, זוגי חיבורי USB-A, יציאת HDMI ואפשרות לחיבור רשת מהיר של 10Gb.
מבט קדמי Mac Mini (מקור אפל)
הדגם החדש מקבל בנוסף רענון עיצובי כשהוא יגיע בצבע אפור-חלל (space gray) ויהיה עשוי מ-100% אלומיניום ממוחזר יחד עם חלקי פלסטיק ממוחזרים ההופכים את טביעת הפחמן (carbon footprint) של תהליך הייצור לנמוכה ב-50%.
מבחינת מערכת ההפעלה המק מיני החדש יגיע עם גרסת ה- MacOS Mojave  העדכנית ביותר של אפל.
מבט עליון Mac Mini (מקור אפל) מבט אחורי Mac Mini (מקור אפל) מבט פנימי Mac Mini (מקור אפל)
מחשב המק מיני החדש יהיה זמין למכירה החל מה-7 לנובמבר במחיר התחלתי של 799 דולר לדגם הבסיסי בעל מעבד מרובע ליבות Core i3 עם 8GB זיכרון ואחסון SSD של 128GB.
ממגוון המוצרים הגדול של אפל המק מיני היה אחד הבודדים שלא זכה לעדכונים עד כה כאשר אפל רעננה אותו ל-2018 עם חומרה חזקה במיוחד בצרוף תג מחיר לא פחות “חזק”.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום