מכשיר ה-Huawei Honor Magic 2 נחשף בתמונות חדשות ועם מפרט מלא 

נראה כי את סוף שנת 2018 עומדים לכבוש סמארטפונים בעלי סליידרים, וכעת נדמה שמכשיר ה- Xiaomi Mi Mix 3 יהיה הראשון לעשות זאת באופן גלובלי, כשמיד אחריו יעמוד דגם ה- Honor Magic 2 מבית וואווי. זוג הסמארטפונים יציעו סליידרים בחלקם העליון, אך נראה כי אופן השילוב יהיה שונה משמעותית בין השניים.
כבר במבט ראשוני על מכשיר ה-Honor Magic 2 נוכל לזהות את מסכו אשר מגיע בגודל 6.39 אינץ’ , עם פאנל מסוג AMOLED, ברזולוציית +Full HD ובפריסה של 2340 על 1080 פיקסלים. לעומת מכשירים מודרניים אחרים, לא נמצא כאן מגרעת, אלא מסך מלא הנפרס מקצה לקצה, זאת בדומה למכשיר ה- Oppo Find X אשר הוכרז לפני מספר חודשים והציג עיצוב דומה.
Huawei Honor Magic 2 (תמונה: Weibo)
מתחת למכסה המנוע נגלה את מערכת השבבים Kirin 980 המיוצרת בתהליך 7 ננו-מטר, יחד עם 8 גיגה-בייט של זיכרון עבודה ו-128 גיגה-בייט של נפח אחסון שאינו ניתן להרחבה. מדובר באותה מערכת שבבים שראינו בדגמי ה- Mate 20 וה- Mate 20 Pro אותם הציגה החברה בשבוע שעבר. חוסר נוסף המתבטא במכשיר נחשף בחסרונו של שקע האוזניות, אך בקופסה ניתן למצוא מתאם ממחבר ה-Type-C. מידותיו של הסמארטפון עומדות על 157.32 מ”מ לאורך, 75.13 מ”מ לרוחב, 8.3 מ”מ לעובי ומשקל הנמדד ב-206 גרם.
ה-Honor Magic 2 כולל מערך צילום משולש בגבו, אשר מתחלק לחיישנים נפרדים בעלי רזולוציה העומדת על 16 מגה פיקסל ו-24 מגה פיקסל לזוג העליון, ו-16 מגה פיקסל לחיישן הנפרד הממוקם תחתיהם. בזמן שליפת הסליידר נוכל לראות עוד 3 חיישני צילום בחזית, כאשר הראשי מביניהם מגיע ברזולוציית 16 מגה פיקסל והשניים הנוספים הינם חיישני (ToF (Time-of-Flight המיועדים למדידה בלבד.
Huawei Honor Magic 2 (תמונה: Weibo)
את המערך כולו תריץ מערכת ההפעלה אנדרואיד 9 פאי, יחד עם ממשק המשתמש EMUI 9.0. הסוללה האחראית להפעלת היישומים במכשיר מציעה קיבולת ממוצעת של 3400 מיליאמפר/שעה וזו תומכת בטעינה מהירה. הדובדבן שבקצפת הינו סורק טביעות האצבע המשולב מתחת למסך וסריקת הפנים בשלושה ממדים באמצעות מערך החיישנים המשולש.
על דגם ה-Honor Magic 2 תכריז וואווי ב-31 באוקטובר. 

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום