צפו בטריילר לחדר בריחה, סרט אימה חדש

סוני (Sony) שחררה טריילר לסרט אימה חדש שצפוי לצאת בתחילת השנה הבאה: “ חדר בריחה ” (Escape Room). זהו לפחות הסרט השלישי בעל השם הלא-מקורי במיוחד שיוצא בשנים האחרונות – ב-2017 יצאו שני סרטים בשם “חדר בריחה”, ויתכן שהיו עוד כמה נוספים. אחרי הכל, הטרנד הזה היה חם מאוד אז בדיוק. גם שני הסרטים ההם היו סרטי אימה, אך הפעם מדובר בהפקה יוקרתית של סוני, עם תקציב תואם – אז יתכן שיש למה לצפות.
הסרט מספר על שישה אנשים שלא מכירים זה את זה, שמקבלים הזמנה לנסות חדר בריחה חדש. כאשר הם מגיעים הם מגלים שחדר הבריחה הזה תחרותי – ורק אחד מהם יזכה בפרס מפתה של מיליון דולר. מהרגע שמובהרים להם תנאי המשחק, המשחק למעשה מתחיל – והוא מתגלה כמשחק קטלני במיוחד. כמו כן, ששת הזרים מגלים בהדרגה שהחללים והחידות בחדר הבריחה הותאמו אישית בשבילם. נדמה שמישהו שמכיר אותם טוב מדי מנסה להרוג אותם.
את ששת הזרים ישחקו דבורה אן וול (Deborah Ann Woll) מ”דרדוויל”, טיילר לבין (Tyler Labine) מ”כוכב הקופים: השחר”, ג’יי אליס (Jay Ellis) מ”לא בטוחה”, טיילור ראסל (Taylor Russell) מ”אבודים בחלל”, ניק דודני (Nick Dodani) מ”לא טיפוסי”, ו לוגן מילר (Logan Miller) שמת אחרי ארבעה פרקים של “המתים המהלכים”. אבל זה היה מוות עצוב, אני מבטיח.
“חדר בריחה” צפוי לעלות למסכים בארצות הברית ב-4 בינואר 2019, ממש בתחילה השנה הבאה שמתקרבת.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום