רשת ABC תפיק עיבוד אמריקאי לסדרה “להיות איתה” של אסי עזר

רשת הטלויזיה האמריקאית ABC הודיעה שתפיק גרסה אמריקאית לקומדיה הרומנטית הישראלית “להיות איתה”. שמה של הגרסה האמריקאית נכון לעכשיו הוא “היפה והאופה” (Beauty and the Baker) , השם בו הופצה “להיות איתה” המקורית בבריטניה החל מ-2016.
“להיות איתה” נוצרה על ידי אסי עזר , ומככבים בה רותם סלע ואביב אלוש. הסדרה מספרת את סיפורו של זוג מפתיע – אופה פשוט מבת ים, ודוגמנית בינלאומית שהיא בתו של איל הון מצליח. קשת, שהפיקה את הסדרה, יצרה כבר שתי עונות שלה, ואף מכרה את זכויות ההפצה לכמה רשתות בחו”ל. כעת היא מכרה ל-ABC את הפורמט, מה שמאפשר לרשת האמריקאית ליצור גרסה מקומית.
הסדרה האמריקאית תספר סיפור דומה, על אופה ממוצא קובני בעיר מיאמי שבפלורידה שמפתח מערכת יחסים רומנטית עם דוגמנית בינלאומית. הסדרה תכתב ותופק על ידי התסריטאי דין גאורגריס (Dean Georgaris), שכתב בין השאר את החידוש ל”מועמד ממנצ’וריה”, את סרט ההמשך ל”טומב ריידר” המקורי עם אנג’לינה ג’ולי, ולאחרונה את “ אימה במצולות ” בכיכובו של ג’ייסון סטיית’האם. את פרק הפיילוט יביים דיוויד פרנקל (David Frankel), שביים פרקים של “סקס והעיר הגדולה”, “הפמליה” ואת הסרט “השטן לובשת פראדה”.
גאורגריס ופרנקל יפיקו את הסדרה לצד אבי ניר , אלון שטרוזמן , פיטר טראוגוט ו רחל קפלן מקשת. לא הוכרז עדיין תאריך יציאה משוער או קאסט שחקנים לסדרה החדשה.

המשך לכתבה המלאה