ותודה לאפל: אירוע ההכרזה על OnePlus 6T הוקדם ל-29.10

וואן פלוס תיכננה לערוך את אירוע ההכרזה שלה על מכשיר הדגל OnePlus 6T בסוף החודש הנוכחי, וקבעה את המועד לאירוע בתאריך ה-30 באוקטובר. אולם תכניות ומציאות לחוד, ובמציאות בה אפל קובעת תאריך ושעה דומים לאירוע שלה על דגמי האייפד פרו החדשים, בוואן פלוס נאלצים להתקפל, ולשנות את מועד האירוע כדי לא לאבד את הפוקוס לחברת הענק האמריקאית.
קריאה נוספת: אפל תציג אייפד פרו חדש באירוע שיתקיים ב-30 באוקטובר
המועד החדש שקובעת החברה עבור ההכרזה הרשמית על ה-OnePlus 6T הינו יום לפני המועד המתוכנן, ב-29 באוקטובר , כאשר מוקד האירוע יישאר בניו-יורק (ממש כמו האירוע של אפל) וזמן ההכרזה יהיה החל מ-18:00 לפי שעון ישראל . בשל השינוי, מודיעה וואן פלוס כי תאפשר לכל מי שלא יוכל להגיע לאירוע לבטל את כרטיס הכניסה ולקבל את כספו בחזרה, כאשר בחברה מציינים כי מי שיבחר להגיע לאירוע במועד החדש יוכל לקבל החזרים על שינויי טיסות והסדרי לינה שהתבצעו בעקבות השינוי.
תמונה: OnePlus
מכשיר הדגל OnePlus 6T צפוי להיות הראשון של החברה שישלב קורא טביעות אצבע בו ניתן להשתמש על גבי מסך הסמארטפון עצמו, כאשר בצד המפרט הטכני ישולבו בו Optic AMOLED בגודל 6.4 אינץ’ עם מגרעת טיפת מים, סוללה בקיבולת של 3700mAh עם תמיכה בטעינה מהירה, מערכת על שבב מדגם Snapdragon 845 של קוואלקום לצד זיכרון פעולה (RAM) של 6 או 8 גיגה-בייט, נפח אחסון של 128 גיגה-בייט, מערך צילום כפול וגרסה חדשה של מערכת ההפעלה OxygenOS, המבוססת על אנדרואיד 9 פאי.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום