חנות המשחקים החדשה של Discord פתוחה כעת לכולם

פרק חדש עבור אפליקציית השיחות האהובה: לאחר שנבדקה באופן מצומצם בחודש אוגוסט, כעת חנות המשחקים של דיסקורד נפתחת לכלל המשתמשים. לצד פתיחת החנות לציבור, דיסקורד משיקה גם עדכון עם כמה תוספות מעניינות לתוכנה עצמה, כמו הגבלת מספר ההודעות (“מצב איטי”), ואפשרות להפעיל משחקים מפלטפורמות אחרות ישירות מדיסקורד.
החנות החדשה עדיין קטנה בהשוואה לחנויות מבוססות כמו Steam. בשירות של דיסקורד ישנם כמה עשרות משחקים נכון לעת זו, בהשוואה לאלפי המשחקים בחנות הגדולה של Valve. ישנו גם הבדל מהותי בגישה של שתי החברות להיצע המשחקים: בעוד ש-Steam מאפשרת לכל משחק (כמעט) להימכר בחנות ללא התערבות, דיסקורד בוחרים באופן ידני ומפוקח את המשחקים המתאימים לשירות שלהם.
דיסקורד מציגה גם תוכנית של משחקים אקסלוסיביים בשם First on Discord. משחקים בתוכנית זו יהיו זמינים רק בחנות של דיסקורד למשך 90 יום, ולאחר מכן יגיעו גם לפטפורמות אחרות. נכון לעת זו ישנם חמישה משחקי אינדי חדשים בתוכנית: Sinner: Sacrifice for Redemption, Minion Masters, King of the Hat, Bad North ו-At Sundown.
שירות Nitro של החברה עדיין זמין, אולם הורחב כעת לשתי אפשרויות. האפשרות הקלאסית והמוכרת, ב-5 דולרים לחודש, נותנת למשתמשים אנימציות ואפשרות לשלוח קבצים גדולים יותר. האפשרות החדשה, ב-10 דולרים לחודש, תיתן לכם גם גישה למעל 60 משחקים, ביניהם כמה משחקי אינדי מוכרים מאוד כמו Super Meat Boy, Limbo ו-Inside.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום