אלו מכשירי Huawei שיקבלו את העדכון לאנדרואיד 9 

לאחר אירוע ההכרזה הענק של וואווי בלונדון על סדרת ה-Mate 20, משתמשים ברחבי אירופה מדווחים כי החלו לקבל את עדכון מערכת ההפעלה לאנדרואיד 9 פאי. כך שלצד ההתקדמות לדור החדש, וואווי אינה שוכחת את מכשיריה הקודמים וממשיכה לעדכן אותם לגרסה העדכנית ביותר. בנוסף למכשיר  Huawei Mate 10 שהחל לקבל את העדכון, נמצאים עוד 8 מכשירים אשר קיבלו או יקבלו את העדכון המיוחל.
בתחילה, מכשירי Huawei Mate 10 Pro  ו- Huawei P20 Pro  כבר החלו לקבל את העדכון למערכת ההפעלה החדישה, כאשר אחריהם ברשימה נמצא דגם ה-Mate 10 הרגיל אשר מקבל את העדכון כבר ברגעים אלו. גודל העדכון לאנדרואיד 9 פאי עומד על לא פחות מ-4 גיגה-בייט של אחסון, כך שבמידה ואתם לא נמצאים בקרבת Wi-Fi, תכינו את חבילה הגלישה שלכם ותפנו את הזמן הקרוב כי זה לא עומד לקרות מהר.
קריאה נוספת: אלו הם מחירי סדרת Mate 20 בישראל
מכשירים נוספים הנמצאים ברשימה הם ה-Huawei  Honor 10  וה- Honor V10 אשר הוכרזו במרץ 2018 ובדצמבר 2017, בהתאמה. יחד עם המכשירים הללו, גם דגמי ה- Huawei Mate RS Porcshe Design  וה-Huawei Mate 10 Porcshe Design יקבלו את העדכון, בשעה שהמכשיר האחרון ממותג ההונור לקבל את העדכון יהיה ה- Huawei Honor Play .
מכשיר ה-Huawei Mate 10 הוכרז באוקטובר 2017 כאשר עליו רצה מערכת ההפעלה אנדרואיד 8.0 אוראו, דבר המעיד על כך שזה הוא העדכון המרכזי והראשון אותו הסמארטפון מקבל ולאחריו יגיע העדכון הסוגר והאחרון.  העדכון המיוחל צפוי להביא עמו את השינויים האחרונים אותם ביצעו גוגל ו-Huawei לממשק המשתמש EMUI 9.0 המבוסס על אנדרואיד 9.0 פאי, וביניהם נמצא את מערכת המחוות החדשה ופיצ’רים נוספים.
ו מה קורה בישראל? נעיד תחילה כי על מכשיר Huawei P20 Pro שבדקנו בגרסתו האירופאית טרם קיבלנו את העדכון לאנדרואיד 9, אף שהפצתו כבר החלה. דבר דומה נוכל לומר על דגם Huawei Mate 10 Pro בגרסת המכשיר שנמכרה בישראל. בוואווי עובדים על פיתרון לנושא העדכונים בישראל, אך בשלב זה אין לנו מידע על מועד ספציפי בו נוכל להתחיל לראות עדכונים אלה מגיעים למכשירים השונים.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום