נטפליקס מחדשת את אוזרק לעונה שלישית

שחקן הקומדיה ג’ייסון בייטמן (Jason Bateman), שעושה הסבה דרמטית בדרמת הפשע “ אוזרק ” (Ozark), צייץ בחשבון הטוויטר שלו תמונה של הספרה “3”, שמסוגננת כמו סימן הדולר ($), כמו בלוגו של אוזרק. הוא הוסיף: “ אני שמח בשבילי, אבל דואג בשביל מרטי – זה רשמי, ‘אוזרק’ 3 בדרך. ”
קריאה נוספת: ביקורת סדרה: אוזרק, עונה 2 – זה הכל אותו דבר
מרטי שבייטמן מדבר עליו הוא מרטי בירד, גיבור הסדרה. מרטי בירד הוא האב למשפחת בירד, הכוללת את אשתו, ואת בתו ובנו המתבגרים. הוא גם רואה חשבון מוכשר במיוחד – מספיק מוכשר כדי לעבוד בשביל קרטל סמים מקסיקני, להלבין את הכספים של הקרטל בשיקגו, ולהתעשר מאוד בדרך. אלא שהשותף שלו בגד בקרטל בלי להודיע לו, וכדי להציל את חייו שלו עצמו וחיי משפחתו מרטי עוקר את משפחתו משיקגו, ולוקח אותם להרי האוזרק – אדמה של הרים, יערות ונהרות במרכז ארצות הברית.
באוזרקים בירד מייצר תהליך חדש להלבנת כספים, ומסתבך עם עבריינים קטנים מקומיים, סוחרי סמים אזוריים גדולים, ועם הקרטל שמאוד סקפטי לגבי היכולת של מרטי לקיים את ההבטחה שלו. מפרק לפרק ומעונה לעונה מרטי נאבק למלא בורות שהוא עשוי ליפול לתוכם, על ידי זה שהוא חופר לעצמו בורות עמוקים עוד יותר. אם הוא יכשל או אפילו ימעד, זה יוביל בוודאות למותו – וברוב המקרים גם למות משפחתו.
העונה הראשונה של “אוזרק” הייתה להיט ענק, ונרשמה כאחת מהסדרות הנצפות ביותר של נטפליקס (Netflix) בקיץ 2017. העונה השנייה לא זכתה לאותו באזז, אך עדיין הייתה פופולרית מספיק כדי לזכות בחידוש לעונה שלישית, שצפויה לצאת ככל הנראה בקיץ 2019, בהתאם לקודמותיה.

I'm happy for me, but concerned for Marty – it's official OZARK 3 is on its way. pic.twitter.com/xeGXZxfrjB
— Jason Bateman (@batemanjason) 10 באוקטובר 2018

המשך לכתבה המלאה