הדלפה: וואווי תכריז על גרסה במיתוג חדש ל-Huawei Honor 8X Max 

הדלפה חדשה המגיעה היישר מהמדליף אוון בלאס, הקרוי Evleaks@ בטוויטר , חושפת בפנינו כי וואווי עומדת בפני הכרזה על מכשיר במיתוג חדש. המכשיר המדובר הינו Huawei Honor 8X Max  שהוכרז בחודש ספטמבר האחרון, ועל פי ההדלפה, הפאבלט יגיע בשם חדש ובמיתוג תחת וואווי עצמה.
את הפאבלט המוזכר משכה וואווי מתת המותג שפיתחה בשם Honor, ובעקבות כך העניקה למכשיר שם חדש ומיתגה אותו תחת השם  Huawei Enjoy Max . ה-Enjoy Max העדכני עתיד להגיע עם מפרט זהה לחלוטין לזה של ה-Honor 8X Max, כשלעומת המכשיר מתת המותג המדובר, וואווי תציע גרסה שלו עם גב עשוי עור.
Huawei Enjoy Max (תמונה: Evleaks)
בירידה לגזרה הטכנית, ה-Honor 8X Max כולל מסך בגודל 7.12 אינץ’ , עם מגרעת ‘טיפת מים’ בחלקו העליון, פאנל מסוג LCD וברזולוציית +Full HD. מתחת למכסה המנוע פועמת מערכת השבבים Snapdragon 636 או Snapdragon 660 (תלוי בגרסה), כשזו מגיעה יחד עם 4 או 6 גיגה-בייט של זיכרון עבודה ו-64 או 128 גיגה-בייט בהתאמה.
מערך הצילום של הפאבלט הענק מציע זוג חיישני צילום ברזולוציית 16 ו-2 מגה פיקסל, כשהחיישן המשני מיועד למדידת עומק בלבד על מנת לשפר את אפקט הפורטרייט. מפתחי הצמצם של הזוג מגיעים ל-f/2.0 ו-f/2.4 בהתאמה, כאשר בחזית המכשיר נמצאת מצלמת סלפי ברזולוציית 8 מגה פיקסל ועם מפתח צמצם של f/2.0. את כל המערך המוזכר מריצה סוללה בקיבולת 5000 מיליאמפר/שעה , וצבעיה של גרסת העור יהיו שחור, חום ולבן.
מחירו הנוכחי של ה-Honor 8X Max עומד על 220 דולרים. 

המשך לכתבה המלאה