חנות GOG חוגגת עשור ומחלקת את Shadow Warrior 2 במתנה

חנות המשחקים המקוונת GOG, מבית CD Projekt, חוגגת עשור. לציון המאורע מחלקת החנות את המשחק Shadow Warrior 2 בחינם, היום ומחר בלבד . המשחק נבחר לאחר שלקונים בחנות התאפשר להצביע עבור המשחק המועדף עליהם: האפשרויות היו Shadow Warrior 2, Superhot ו-Firewatch. בסופו של דבר Shadow Warrior 2 גרף 54% מהקולות, והוא מוצע בחינם באתר כעת.
Shadow Warrior 2 הוא משחק פעולה מהיר מגוף ראשון, המתרכז בכלי נשק חמים וקרים (כמו חרבות), ושיפור מתמיד של נתוני כלי הנשק שלנו. המשחק לא לוקח את עצמו ברצינות רבה מדי, עם המון הומור עצמי ובדיחות משעשעות, אולם הלחימה במשחק, במיוחד עם הקטאנה (חרב יפנית) של הגיבור הראשי, זכתה לשבחים.
לצד המשחק החינמי, GOG מזמינה את הגולשים להנות מאתר מיוחד שפתחה עבור חגיגות העשור. באתר ניתן לקרוא אודות ההיסטוריה של GOG, הקשורה באופן בלתי נפרד לסיפורה של CD Projekt, החברה המפעילה את האתר (וגם, החברה שמאחורי משחקי The Witcher המפורסמים).
GOG החלה את דרכה ב-2008, וניסתה לתפוס את הנישה שעד אז הוזנחה: משחקי נוסטלגיה. מכאן גם הגיע שמה, Good Old Games (שקוצר ל-GOG). לפתע, החברה היתה צריכה להתמודד גם עם שחזור של קוד עתיד, תיקוני באגים עבור מערכות חדשות, ופעולות שימור שונות למשחקים הישנים. החנות הציגה חידוש מרענן בתחום ההפצה האינטרנטית היות והציעה את משחקיה ללא DRM (שכבת הגנה למשחקים), ללא יוצא מהכלל.
כיום GOG היא חנות משמעותית שמציעה גם משחקים חדשים ומשחקי אינדי לצד קטלוג מרשים של משחקי נוסטלגיה, כולם ללא DRM ובמחירים תחרותיים. במטרה להקל על השחקנים, החברה גם השיקה את GOG Galaxy, תוכנה המאפשרת לארגן את ספריית המשחקים, לקבל עדכונים אוטומטיים ולהעלות שמירות לענן.
להורדת המשחק – לחצו כאן למעבר לאתר GOG.

המשך לכתבה המלאה