מחירי סדרת Huawei Mate 20 נחשפים בהדלפה חדשה

אנחנו כבר מכירים את ההליך, תאריך ההכרזה מתקרב, הדלפות מגיעות, המכשיר מוצג באופן ראשוני באמצעות ההדלפות ולאחר מכן מגיעים לשלב ההכרזה שכולל את המחירים. אך בנוגע לסדרת ה- Huawei Mate 20 , זה מעט שונה. הדבר נגרם עקב העובדה כי כבר בשלב זה מחירי הסדרה החדשה דלפו לרשת, ונדמה כי וואווי (Huawei) עומדת ליישר קו עם אפל וסמסונג.
המחירים העדכניים מגיעים אלינו דרך אתר הטכנולוגיה PhoneArena ששם את ידיו על המידע. המחירים המוצגים בטבלה שלהלן הינם מחירים המיועדים להפצה לחנויות ואלו אינם המחירים הסופיים לצרכן. בעקבות כך, סביר להניח כי במידה והמחיר המוצג עומד על 850 דולרים, המחיר הסופי לצרכן יקפוץ ל-900 ול-950 דולרים.
בטבלה נוכל לראות כי מכשיר ה- Huawei Mate 20 הסטנדרטי יוצע בשלושה צבעים, ביניהם נפגוש את הצבע הכחול, השחור, וצבע ה-Twilight המדורג אשר עתיד להגיע עם גוונים חדשים. תצורת ה- Huawei Mate 20 Pro זהה, וגם זה יגיע בצבעים כחול, שחור, ו-Twilight. את הדגם המוזכר ראשון נוכל לראות מתומחר בטבלה תחת 799 פרנק שווייצרי, ואת הדגם המוזכר שני ניתן לראות מתומחר בטבלה תחת 999 פרנק שווייצרי.
מחירי סדרת ה-Huawei Mate 20 (תמונה: PhoneArena)
עם זאת, זוג הדגמים מופיעים בטבלה יחד עם השיוך Dual-SIM, דבר המעיד על כך שוואווי עומדת להשתמש בתבנית היברידית המאפשרת הכנסת זוג סימים, או סים וכרטיס זיכרון. בהמרה לדולרים המחירים דומים, כאשר 799 פרנק שווייצרי הם כ-805 דולרים, ו-999 פרנק שווייצרי הם כ-1007 דולרים. המסקנה הנובעת מהנתונים המוזכרים היא שמחירי הסדרה החדשה יחלו ב- 850 דולרים לצרכן הסופי, כאשר גרסת ה-Mate 20 Pro תגיע ל- 1100 דולרים .
הדלפה קודמת שהגיעה ממקור כלשהו בשרשרת ההפצה של וואווי בישראל העידה כי מחיר דגם ה-Huawei Mate 20 יעמוד בארץ על כ-3,000 שקלים, בעוד דגם ה-Huawei Mate 20 Pro יגיע במחיר של כ-4,000 שקלים .
כיסוי מלא על יכולותיה החדשות של הסדרה תוכלו לקרוא בלחיצה כאן . תאריך ההכרזה של הסדרה העדכנית עומד על ה-16 באוקטובר ויתרחש באירוע שתערוך החברה בלונדון.

המשך לכתבה המלאה