הדלפה: Google Home Hub – רמקול חכם עם מסך 7 אינץ’ מבית גוגל

הדלפה חדשה מאתר MySmartPrice מציגה את ה- Google Home Hub , רמקול חכם הכולל מסך 7 אינץ’ מובנה עם Google Assistant הצפוי להיות מוכרז בכנס המפתחים הקרוב של גוגל (Google) שיתקיים ב-9 באוקטובר ובו החברה צפויה להכריז גפ על מכשיריה הבאים בסדרת Pixel 3.
ה-Hub החדש של גוגל יצטרף לסדרת הרמקולים החכמים Home של גוגל הכוללת את ה- Home , Home mini ו- Home Max כשלראשונה הוא יגיע עם מסך ויהפוך למתחרה ישיר ל- Echo Show עם אלכסה ומוצרים נוספים בתחום מבית אמזון שהוצגו אמש (ה’, 20.9). המוצר החדש ייוצר על ידי גוגל עצמה, בניגוד ל- Smart Display של לנובו ששילב גם הוא בין ה-Google Assistant למסך תצוגה מובנה בגודל 8 ו-10 אינץ’.
מבט קדמי Google Home Hub (מקור mysmartprice)
לפי ההדלפה, ה-Home Hub יגיע עם מסך 7 אינץ’ ב-2 צבעים, שחור פחם (charcoal) ולבן גיר (chalk) כשהוא יגיע בגודל של 178.3×118.1×67.3 מ”מ ומשקל של 480 גרם. מאפיין אחד מפתיע המופיע בהדלפה הוא החוסר במצלמה מובנית ב-Hub החדש, מה שימנע ממנו אפשרות לבצע שיחות וידאו דרכו.
אמזון, מצידה, כבר מתכוננת להשקת הדור השני של ה-Echo Show, הרמקול בעל המסך שקיבל שדרוג לגרסה עם תצוגת 10 אינץ’ ומוצע כעת למכירה מוקדמת באתר החברה במחיר של 230 דולר.
מבט אחורי Google Home Hub (מקור mysmartprice)
ה-Google Home Hub צפוי להיות מוכרז באירוע הרשמי של גוגל בחודש אוקטובר ולהיות זמין למכירה מאוחר יותר השנה במחיר של 150 דולר לפי המידע הזמין היום.
תחום הרמקולים החכמים והעוזרות הקוליות מבית גוגל ואמזון תפס תאוצה גדולה כשהם משתלבים בתחום הבתים החכמים ומאפשרים הפעלה של מכשירים באמצעות פקודות קוליות. השלב הבא בתחום היא תוספת המסכים המובנים ברמקולים המאפשרים תצוגה של מידע עליהם ללא צורך להסתמך רק על מידע קולי.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום