וואווי חושפת טיזר ראשון למערך הצילום של סדרת ה-Mate 20

חודש אוקטובר עומד להיות חודש מעניין במיוחד, עם מעל לחמישה מכשירים מרכזיים מחברות הענק שתאריכי ההכרזה שלהם נמצאים בחודש המוזכר. חברת Huawei ממקמת את עצמה ברשימה להכרזות המתקיימות בחודש זה גם כן ותכריז על סדרת ה- Huawei Mate 20 ב-16 באוקטובר , באירוע שתערוך בלונדון.
לקראת אירוע ההכרזה הקרב ובא, וואווי חושפת טיזר ראשון אשר נוגע למערך הצילום של המכשירים. הטיזר המדובר מגיע בצורת סרטון שאורכו 9 שניות בלבד, כאשר 5 שניות מתוכו מוקדשות להצגת מערך הצילום הריבועי אשר ראינו בהדלפות קודמות. המערך המוזכר עתיד לשלב שלוש מצלמות בתוכו, יחד עם מבזק LED הממוקם לצידן.

את הטיזר פרסמה וואווי דרך חשבון ה-Weibo שלה, ובטיזר עצמו נוכל לראות אזכור ישיר לסדרת ה-Mate, בזמן שבסוף הסרטון נכתב בתוך ההילה הריבועית “ THIS IS MATE “. לאורך הטיזר כולו מורה וואווי לצופים כי זה הזמן לגלות ‘משהו חדש’, אך אנחנו מקווים שהיא אינה מתייחסת באימרה הזו למערך הצילום, מכיוון שמערך צילום משולש כבר הספקנו לראות בדגם ה-P20 Pro מוקדם יותר השנה.
הדלפות קודמות על סדרת ה-Mate 20 הראו בפנינו הדמיה מלאה של המכשיר, ולמעשה, בהדמיה הראשונה נוכל לראות מכשיר שכולל סורק טביעות אצבע בגבו, זאת בשעה שבהדמיה השנייה אין סורק טביעות אצבע בחלקו האחורי של המכשיר. דבר זה מעלה תהייה האם וואווי מעוניינת לעבור לסורק טביעות אצבע הממוקם מתחת למסך עם סדרת ה-Mate? נדע ב-16 באוקטובר.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום