חברת Huawei מבטיחה סמארטפון מתקפל כבר בשנה הבאה

לעיתים נדמה כי לכל שנה יש את המאפיין הראשי שלה בתחום הסמארטפונים, ואם שנת 2017 אופיינה על ידי הגדלת מסכי הסמארטפונים ושנת 2018 על ידי טרנד המגרעות, נראה כי שנת 2019 עומדת להיות השנה של הסמארטפונים המתקפלים. ובהתחשב בדיווחים המקיפים את החודשים האחרונים, סמסונג, LG ו-Huawei מתכוונות לפתוח את 2019 בסערת סמארטפונים מתקפלים.
בריאיון שסיפק ריצ’ארד יו ( Richard Yu ), מנכ”ל וואווי, לתקשורת הגרמנית, שאל את המראיין מדוע הוא משתמש במחשב, וענה רטורית שזה נגרם כתוצאה מכך שהמסך בסמארטפון שלו קטן מידי, ובתוך כך הזכיר כי כבר ברגעים אלו חברת וואווי עובדת על סמארטפון מתקפל מתוצרתה. אך לאנליסטים מבחוץ, נראה כי התשובה שסיפק המנכ”ל היא אינה התשובה שלהם.
קריאה נוספת: דיווח: שיאומי ו-Oppo עובדות על סמארטפון מתקפל משלהן
בן סתנתון ( Ben Stanton ) מחברת המחקר Canalys מעיד שאנחנו מאוד קרובים לתרחיש בו סמארטפונים מתקפלים הם דבר שבשגרה, אך הוא לא מסכים עם תשובתו של יו. לעומתו, בן טוען שחברות הטכנולוגיה בוחרות בסמארטפונים המתקפלים על מנת להראות את יכולותיהן הטכנולוגיות ומתעלמות מהיתרונות והחסרונות שהטכנולוגיה הזו מביאה עימה.
בניגוד לטענתו של סתנתון, מנכ”ל וואווי משוכנע כי החברה צועדת בכיוון הנכון והשינוי אפשרי ויקרה בעתיד הקרוב. מעבר לדבריהם, גם עובד מחברת וואווי ציין כי החברה אכן עובדת על טכנולוגיה שכזו ותשחרר אותה בשנה הקרובה. לצד דבריה של וואווי בנושא, גם סמסונג מתכננת לחשוף פרטים חדשים על סמארטפון מתקפל משלה בכנס שתערוך בחודש נובמבר , כאשר זו כבר רשמה מספר פטנטים בעניין.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום