היוצרים של פוקימון מפתחים משחק תפקידים חדש

חברת Game Freak, שידועה בזכות משחקי פוקימון המפורסמים, עובדת כעת על משחק תפקידים חדש לחלוטין שאינו מתרחש בעולם של פוקימון. המשחק, כך נראה, יתרחש כולו בעיירה אחת קטנה, ויהיה הרבה יותר אפל ובוגר ממשחקי פוקימון שהתרגלנו אליהם. המשחק אמור לצאת בשנה הבאה לקונסולת ה-Switch של נינטנדו. הפרויקט מכונה כעת בשם Town, אולם לא נמסר האם זהו שמו הסופי.
נינטנדו הציגה סרטון קצר המראה את אחת המפלצות במשחק. במקום הפוקימונים החמודים, נראה ש-Game Freak נוטים כעת ליצור מפלצות אכזריות יותר. היצורים התוקפניים במשחק החדש כועסים על הדמות הראשית, מסיבה כלשהי, ועל העיירה כולה. התפקיד שלנו יהיה להגן על העיירה, בעזרתם של תושבים נוספים. לתושבים תהיה אפשרות להשתתף בקרבות, ולכל אחד מהם יכולות מיוחדות בקרב.

An entire story takes place in one village in a new RPG from GAME FREAK, TOWN (working title). It makes its way home to #NintendoSwitch in 2019. #NintendoDirect pic.twitter.com/CxGgQ9nYXR
— Nintendo UK (@NintendoUK) September 13, 2018

נראה כי “Town”, אם זה אכן יהיה שמו, יכלול מערכת קרב טקטית מבוססת תורות. מבחינת הסיפור, מדובר במשחק תפקידים, בשילוב עם מסתורין ובילוש. לעיירה בה מתוגרר הגיבור, מסתבר, יש גם כמה סודות שעלינו לחשוף. המשחק כולו מתרחש בעיירה, כך שסביר להניח שנכיר אותה היטב, את תושביה, ואת הסיפורים השונים שמתרחשים בה.
חברת Game Freak הוקמה בשנת 1989. החברה ידועה בעיקר בזכות סדרת משחקי פוקימון, שהפכו ללהיט בינלאומי. המשחק הראשון בסדרה יצא ב-1996, ולמעשה מדובר בשני משחקים שהושקו במקביל: פוקימון Red ו-Blue. מאז, Game Freak ממשיכה לייצר משחקי פוקימון ללא לאות, כאשר המשחקים החדשים ביותר בסדרה מתוכננים לצאת בנובמבר, השנה, והם Pokémon: Let’s Go, Pikachu ו-Pokémon: Let’s Go, Eevee.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום