רשמי: מכשיר ה-OnePlus 6T יגיע ללא שקע אוזניות

באחת ההכרזות האחרונות של וואן פלוס דאג המנכ”ל קארל פיי (Carl Pei) להבהיל את הצופים כשאמר שבמכשיר המוצג לא יהיה שקע אוזניות, ורגע לאחר מכן הרגיע את כולם וצחק כשהציג את השקע המוזכר. אך נראה כי OnePlus, כמו חברות אחרות, מצטרפת למגמה בזמן שפיי הכריז בפורום של החברה כי מכשיר ה- OnePlus 6T  לא יגיע עם שקע אוזניות.
אל הצעד הזה הוביל סקר עם תוצאות המצביעות על כך שכ-50 אחוזים מהקהילה של משתמשי וואן-פלוס, עושים שימוש באוזניות אלחוטיות. מעבר לכך וכצעד מוביל, החברה משיקה את אוזניות ה-OnePlus Bullets V2, עם מחבר USB Type-C בעלות של 20 דולרים בלבד. הדברים הללו מגיעים לצד שמועות נוספות , הטוענות כי בידיהן פרטים נוספים על הסמארטפון החדש.
OnePlus Bullets V2 (תמונה: OnePlus)
ה-OnePlus 6T ייחשף בחודש אוקטובר הקרוב, כשמסכו יגיע בגודל 6.4 אינץ’ , עם מגרעת ‘טיפת מים’, ברזולוציית +Full HD ועם פאנל מסוג Optic AMOLED. את גופו עתיד לעטוף מבנה זכוכית מלא, כאשר מתחת למסך יתמקם סורק טביעות אצבע חדש.
בתחילת החודש דלפו לרשת תמונות של קופסת המכשיר אשר הציגו באופן מובהק חלק מהפרטים המוזכרים לעיל, זאת תוך חשיפת העיצוב המלא של הקופסה. בקירותיה הפנימיים של האחרונה מיקמה OnePlus את שמות המשתמשים אשר עזרו ונתנו רעיונות ליצירת המכשיר הבא, כשבתחתית הקופסה נמצא את שרטוט המכשיר. בצידה של הקופסה מוטמע המוטו החדש לסמארטפון “ Unlock The Speed ” המסמל את קיומו של סורק טביעות האצבע החדש.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום