“שר הטבעות” יקבל משחק MMO חדש

חברת Athlon Games הודיעה על שיתוף פעולה עם Middle-earth Enterprises, במטרה ליצור משחק חדש בעולם שר הטבעות. המשחק מוגדר כ-AAA (כלומר, משחק עם ערכי ההפקה הגבוהים ביותר בתעשייה), ואמנם לא ידועים פרטים רבים אודות המשחק עצמו, אך נמסר כי המשחק יתרחש בתקופה שמקדימה את אירועי טרילוגיית שר הטבעות, וכי השחקנים יזכו להכיר מקומות ויצורים שלא נראו בעבר. החברה מכוונת למודל כלכלי בסגנון Free-to-Play.
Athlon Games היא הבעלים של אולפני פיתוח דוגמת Digital Extremes ו-Splash Damage, כך שבהחלט יש לה את היכולת לממש את החזון למשחק החדש. Digital Extremes, למשל, היא המפתחת שמאחורי Warframe, ואילו Splash Damage ידועה בזכות Wolfenstein: Enemy Territory המצוין, ובעזרתה ביצירת רכיב המולטיפלייר של Gears of War 4 ושל Batman: Arkham Origins. בתורה, Athlon נמצאת בבעלות של Leyou Technologies הסינית.
לדברי Leyou Technologies, ההחלטה ליצור כעת משחק בעולם שר הטבעות, אינה מקרית. החברה טוענת כי לאחרונה שמה לב לעניין מוגבר במותג “שר הטבעות” – כנראה מכיוון שאמזון הולכת להפיק, באמצעות Amazon Studios, סדרה חדשה של שר הטבעות, בת חמש עונות, בעלות מוערכת של מליארד דולר. הפקת הסדרת מתוכננת להתחיל כבר בשנה הבאה, והסדרה עצמה צפויה לעלות לשידור ב-2021. אם הסדרה תתגלה כהצלחה, אזי משחק MMO שיושק בסמוך לה בהחלט יכול לנצל את המומנטום.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום