הוכרז: BlackBerry KEY2 LE – גרסה זולה למכשיר ה-KEY2

כשרק לפני חודשיים הכריזה על מכשיר ה- BlackBerry KEY2 הסטנדרטי, כעת מכריזה החברה על דגם ה-KEY2 LE אשר מציע את הפיצ’רים המוכרים מהסמארטפון הסטנדרטי, אך במחיר מוזל ועם קיצוצים קלים. לראשונה מאז 2014, בלאקברי מציעה מכשיר מתוצרתה בצבע שהוא לא שחור בלבד.
בחלקו הקדמי של הסמארטפון החדש נמצא מסך בגודל 4.5 אינץ’ , ברזולוציית נמוכה מעט מ-Full HD, עם פאנל מסוג LCD ובפריסה של 1620 על 1080 פיקסלים. מידותיו של הדגם העדכני נמדדות בגובה של 150.3 מילימטרים, יחד עם רוחב המסתכם ב-71.8 מילימטרים, עובי של 8.4 מילימטרים ומשקל שאינו נופל מ-156 גרם. את גופו של המכשיר מייצרת החברה מפלסטיק, כאשר גם גבו וגם מסגרתו עשויים מפלסטיק בתצורות שונות.
חלקת הצילום של המכשיר מציעה זוג חיישני 13 ו-5 מגה פיקסל במפתחי צמצם של f/2.2 ו-f/2.4 בהתאמה. חיישן ה-13 מגה פיקסל הוא הראשי מביניהם וממנו מופקות רוב התמונות במכשיר, זאת בזמן שחיישן ה-5 מגה פיקסל מספק למערך את תרומתו לאפקט הפורטרט. לצידם נוכל לזהות את מבזק ה-LED הכפול ולוגו החברה. חובבי הסלפי יוכלו ליהנות ממצלמה ברזולוציית 8 מגה פיקסל הממוקמת בחזית המכשיר.
BlackBerry KEY2 LE (תמונה: GSMarena) BlackBerry KEY2 LE (תמונה: GSMarena) BlackBerry KEY2 LE (תמונה: GSMarena)
על גזרת הביצועים תהיה אחראית מערכת השבבים Snapdragon 636 , בנוסף ל-4 גיגה-בייט של זיכרון עבודה ונפח אחסון של 32 או 64 גיגה-בייט הניתנים להרחבה באמצעות כרטיס MicroSD. מערכת ההפעלה אשר מריצה את הפעולות הפנימיות בסמארטפון היא אנדרואיד 8.1 אוראו, כשעליה תפקד סוללה בקיבולת 3000 מיליאמפר/שעה .
וכמובן, זה הוא לא מכשיר מבית בלאקברי אם אין לו מקלדת. גם במכשיר ה-BlackBerry KEY2 LE תוכלו למצוא את המקלדת הפיזית של החברה, כאשר סורק טביעות האצבע מוטמע מתחת לכפתור הרווח. הדגם החדש יוצע בצבעים שחור, זהב ואדום , בזמן שהצבע האדום מוסיף פסים בצבע זהה למקלדת המכשיר ומייחד אותה אף יותר.
מועד זמינותו של ה-BlackBerry KEY2 LE לקהל הרחב אינו ידוע, אך מחירו עומד על 399 דולרים לגרסת ה-4/32 גיגה-בייט, ו- 449 דולרים לגרסת ה-4/64 גיגה-בייט.

המשך לכתבה המלאה